سوخت سرویس مدارس ماهانه تا ۱۲۰ لیتر شارژ می‌شود

ایرنا: «حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش در خصوص سهمیه سوخت سرویس مدارس، نیز گفت:بر اساس تصمیم‌گیری کارگروه سوخت قرار است بر اساس پیمایش سرویس‌های مدارس و پس از ثبتنام رانندگان سرویس در سامانه وزارت کشور، ماهانه تا سقف ۱۲۰ لیتر کارت سوخت رانندگان شارژ شود.

وزیر آموزش و پرورش خبر داد که این سهمیه از روز ۲۴ آبان که سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد، به رانندگان سرویس مدارس تعلق می‌گیرد و گفت:  نباید سرویس‌های مدارس دریافتی خود را افزایش دهند.

وی همچنین درباره تبدیل وضعیت معلمان حق التدریسی، گفت: قانون استخدام حق التدریسی‌ها در مجلس تصویب شد، دولت نیز آیین‌نامه آن را به تصویب رساند. شیوه نامه مورد نظر تنظیم شده و امروز به ادارات آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود.

حاجی میرزایی گفت:از امروز امکان تبدیل وضعیت حق التدریسی‌ها وجود دارد، همچنین در آزمون استخدامی که پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد ۱۰ هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش جذب خواهند شد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا در طرح مسکن فرهنگیان، بازنشستگان و معلمان حق‌التحریری نیز شرکت داده می شوند، گفت:تمامی بازنشستگان فاقد مسکن و همچنین مجموعه معلمانی که با وزارت آموزش‌و پرورش همکاری دارند در این طرح مشارکت داده می شوند.

حاجی میرزایی درباره جزییات طرح رتبه‌بندی معلمان نیز به خبرنگاران گفت: این طرح پس از تصویب در دولت، به زودی اجرا می‌شود و زمان آغاز آن از ابتدای مهر ۹۸ است، همه معلمانی که از مهر امسال با وزارت آموزش و پرورش همکاری داشته‌اند و دو سال سابقه کار دارند در طرح رتبه بندی قرار داده می‌شوند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.