سکه از سد 7میلیون و 500 هزار تومان گذشت

امروز هر اونس طلا خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۷۴۳ (یک هزار و هفتصد و چهل و سه ) تومان رسیده بود، امروز – دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۸ می ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۰۴ درصدی به ۱,۷۶۱ (یک هزار و هفتصد و شصت و یک ) دلار رسید.هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۷۴۰,۶۰۰ (هفتصد و چهل هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۳.۴۲ درصدی داشته است.

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۳.۴۳ درصدی، از ۹۵۳,۶۰۰ (نهصد و پنجاه و سه هزار و ششصد ) تومان به ۹۸۷,۵۰۰ (نهصد و هشتاد و هفت هزار و پانصد ) تومان رسید.
در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۱۰۷۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۲۰۸,۰۰۰ (سه میلیون و دویست و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

سکه در بازار امروز تهران، به ۷,۶۴۰,۰۰۰ (هفت میلیون و ششصد و چهل هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۴۸ درصدی داشته است.

سکه امامی، امروز به ۷,۴۶۳,۰۰۰ (هفت میلیون و چهارصد و شصت و سه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۹۲ درصدی داشته است.

طبق آخرین قیمت‌های اعلام شده توسط نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، بازار سکه و طلا امروز هم به دنبال افزایش نرخ ارز و افزایش ۱۷ دلاری قیمت های جهانی، افزایشی پیش رفته و سکه به هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین قیمت‌های معاملاتی سکه و طلا در بازار امروز (دوشنبه) را اینگونه اعلام کرد که با توجه به افزایش نرخ ارز و همچنین افزایش قیمت انس جهانی، قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی نیز نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

وی افزود: بر این اساس با افزایش ۲۲۰ هزار  تومانی نسبت به روز گذشته، هر قطعه سکه طرح جدید هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم نیز با ۱۵۰ هزار تومان افزایش، هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دادوستد شده است.

در بازار داخلی امروز نیم سکه، سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ربع سکه دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان قیمت داشته‌اند که به ترتیب ۱۰ و ۳۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده اند. سکه‌های یک گرمی نیز ۲۰ هزار تومان گران‌تر نسبت به دیروز، یک میلیون و ۷۰ هزار به فروش رسیده است.

همچنین هر مثقال طلا سه میلیون و ۲۳۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۵ هزار تومان معامله شده است. آخرین نرخ هر اونس طلای جهانی هم ۱۷۶۰ دلار ثبت شده است که نسبت به روز گذشته افزایش ۱۷ دلاری داشته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.