غیب کردن ۵ میلیون یورو در بیمه البرز

 حالا دیگر چند سالی از موضوع ناپدید شدن چند میلیون یورو از بیمه البرز می گذرد. ماجرایی که در نتیجه آن به شکلی عجیب ۵ میلیون یورو ناپدید شده و تاکنون نیز کسی پاسخگوی آن نبوده است.

 شاید اگر به دنبال معروف‌ترین هزینه‌های نامشخص در ایران باشیم اولین عنوانی که به یاد همه می رسد ماجرای دکل‌های گمشده باشد. قرار بود پولی به شرکتی داده شود و در قبال آن دکل فورچانا به ایران وارد شود؛ ماجرا‌های خرید این دکل را حالا دیگر بسیاری می دانند اما این همه ماجرا نیست و نمونه مشابه آن را می توان موضوع پول گمشده در شرکت بیمه البرز دانست؛ جایی که پس از چهار سال، سرنوشت ۵ میلیون یورو از اموال بیت المال همچنان نامشخص است.

شرکت بیمه البرز در دوره مدیریت سید رسول تاجدار در قرارداد اتکایی، مبلغ ۵ میلیون یورو را به عنوان سهم خسارت باید از شرکتی خارجی دریافت می‌کرد.

پس از مدتی مدیران شرکت تصمیم می‌گیرند پول را به داخل کشور بیاورند؛ این در حالی است که معمولا این پول‌‌ها مانند تمام شرکت‌های بیمه‌ای معتبر در همان بانک به عنوان ذخیره ارزی باقی می‌ماند.

 شرکت بیمه البرز برای بازگرداندن پولی که در حساب خارجی بوده، از فردی استفاده می‌کند که خود را نماینده صرافی دلامیر گلد ترکیه معرفی کرده است و بدون اخذ تضمین و حتی چک، مبلغ ۵ میلیون یورو با تایید مدیرعامل وقت و معاون مالی وی در شرکت بیمه البرز به حساب فردی می‌رود که هم اکنون در زندان است و مبلغ ۵ میلیون یورو نیز ناپدید شده است!

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
 1. علي می‌گوید

  رسول تاجدار ارتقا درجه گرفت شد رييس هيت مديره بيمه ايران
  مجبد نادري ٤٥٠ ميليون تومان از كارافتادگي گرفت هنوز قايم مفام بيمه البرز و معاون اداري مالي و عضو هييت مديره است و رابط دلامير گلد
  مدير سرمايه گذاري از بستگان رسول تاجدار بود كه سريعا غيب شد
  معاون فني احمد صفرزاده نفش مغز متفكر تخلفات بود ارتقا درجه گرفت به عضويت هييت مديره
  مدير مالي غلامزاده ملاك شد و ٣ خانه خريد و خودرو لوكس و طلا فروشي براي فرزند كوچك
  هزاران دلار و يورو براي فرزندان مديران به ليورپول و تركيه و مجارستان و اتريش و كانادا و .. واريز شد توسط دلامير گلد
  رانت ساخت و ساز ساختمانها به بستگان مجيد نادري داده شد
  بدهي ميلياردي شركت مينو با دادن مجوز نمايندگي توسط رسول تاجدار و صفرزاده و نادري و جولايي يك شبه در قالب كارمزد بخشيده شد
  وزير اقتصاد و معاون بانك بيمه يك شبه عضو هييت مديره عوض كردن و معاون شعبه شد رييس هييت مديره
  مدير متخلف بيمه ايران با يك اتوبوس ادم امد بيمه البرز و تاجدار هم رفت بالاتر
  كدام مسئول و كدام نهاد ناظر هركه امد رسيدگي كرد الحمد الله بهره كامل رو برد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.