جزییاتی از ثروت میلیاردی مارادونا

مارادونا اسطوره بی همتای فوتبال جهان در حالی دیشب چشم از جهان فروبست که به نظر می رسد این بازیکن افسانه ای ورزش ثروت آفرین فوتبال، دارایی چندانی از خود به جا نگذاشته چرا که وی با مقیاس هایی که این روزها برای بازیکنان بزرگ فوتبال سراغ داریم، اصولا ثروتمند نبوده است.

به گزارش کاماپرس، ثروتمند نبودن مارادونا در نظر بسیاری افراد بعید به نظر می رسد چرا که آنها تصور می کنند فوتبالیست کم نظیری همچون او با قراردادهای هنگفت به تیم های بزرگ اروپایی و آرژانتینی پیوسته و در زمان مربی گری هم با وجود ناموفق بودن در این حرفه به اعتبار نام و شهرتش پول خوبی به دست آورده است اما اگر در مورد شخصیت و سبک زندگی مارادونا بیشتر بدانیم ، گمانه زنی در مورد ثروتمند بودن وی به پایان می رسد.

کاهش ثروت مارادونا با سبک زندگی ناسالم و حاشیه های بی پایان

واقعیت این است که مارادونا به دلیل سبک زندگی ناسالم ، اعتیاد طولانی مدت به مواد مخدر، حاشیه های فراوان خانوادگی و اجتماعی و … جزو افراد مشهوری که از فکر اقتصادی درخشانی هم برخوردارند و در این زمینه پیشرفت بزرگی کرده اند نبود و هیچگاه از زندگی لوکس و اشرافی او سخنی در میان نیامد.

البته مارادونا بی پول نبود و اما زندگی تقریبا معمولی داشت و بر اساس گزارش های رسمی که در سال های گذشته از سوی سلبریتی ورت نت منتشر شده دارایی او ۱۰۰ هزار دلار اعلام شده است.

اگر دارایی های این اسطوره فوتبال را ۱۰۰ هزار دلار بدانیم با دلار ۲۵ هزار تومانی وی صاحب ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار بوده است که البته کمی بعید به نظر می رسد اما حتی اگر مارادونا بیش از ۱۰۰ هزار دلار هم دارایی داشته باشد، نباید در انتظار یک ثروت هنگفت کشف نشده از وی باشیم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.