جنون نمایش با سیم‌کارت چند میلیاردی!

سیم کارت‌هایی به قیمت یک آپارتمان در تهران وجود دارد / دارندگان کلکسیون سیم کارت های میلیاردی چه کسانی هستند؟

سیم کارت رند از 700 میلیون تومان تا 7 میلیارد تومان !
اگر فکر کرده اید این شوخی است باید به شما بگوییم که نه تنها شوخی نیست بلکه با جست و جو در بازار به ارقامی بیش از این رقم ها نیز می رسید.
خط موبایل رند با قیمت های 10 میلیارد ، 12 میلیارد و حتی 20 میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می شود و در گران ترین موردی که در این جست و جو به آن برخوردیم به رقم 30 میلیارد تومان رسیدیم.
این در حالی است که پولی که برای این شماره های رند موبایل پرداخت می شود گاهی از یک آپارتمان در مرکز شهر تهران نیز گران تر است. آپارتمان 60 متری در مرکز تهران بین 8 تا 12 میلیارد تومان است در حالی که خط های موبایلی در حال خرید و فروش است که تا دو برابر این رقم باید برای آن پرداخت کنید.

روندی که  سال‌هاست جریان دارد و حتی برخی اپراتورها برای آن مزایده برگزار می‌کنند. اما این روزها که همه کالاها و خدمات غرق در نرخ بالای تورم است، گفته می‌شود خط‌های رند کالاهایی  هستند که با تورم بیشتری همراه بوده است. در این گزارش سری به بازار این کالای لاکچری زدیم و با رقم‌هایی از 1  تا 30 میلیارد تومان برای این نوع سیمکارت‌ها مواجه شدیم.

گفته می‌شود یکی از علل بروز این وضعیت پایان روند واگذاری برخی کدهای قدیمی مانند کد یک پیش شماره 912 است که سبب شده این خطوط تبدیل به کالایی خاص شوند و افرادی با قیمت‌هایی نجومی به خرید و فروش آن بپردازند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.