چه خبر از سیدصادق و عباس غفاری؛ جن‌گیران احمدی‌نژاد؟

فراز- هاشم زاده هریسی عضو خبرگان گفته است رأی دادن به سیاسیونی که به دنباله جن و خرافات باشند، حرام است و در زمان محمود احمدی نژاد خرافه بیشتر بود.
عباس غفاری و سید صادق دو جن گیر معروف زمان احمدی نژآد بودند که هردو با تیم و حلقه رئیس سابق دولت مرتبط بودند. سخنگوی وقت قوه قضائیه سال 90 از بازداشت دو رمال و جن گیر مرتبط با دولت سابق خبر داده بود اما در اخبار و رسانه ها فقط به نام عباس غفاری اشاره شده بود که بعدها هم گویا آزاد. سایت خبرآنلاین سال 90 به نقل از وال‌استریت ‌ژورنال گزارش عجیبی درباره یک رمال اصفهانی و ملاقاتش با برخی مقامات منتشر کرد. در این گزارش از پیرمردی به نام سید‌صادق نام برده شده بود که با جن‌هایی در ارتباط بود که فقط خودش می‌توانست آنها را ببیند. طبق این گزارش، او غیب‌گوی اعظم و چیره‌دست برخی مقامات ایران بوده و گفته بود که چندین نفر از مقامات به ‌طور مرتب با او تماس می‌گیرند و دو بار رئیس‌جمهوری وقت، محمود احمدی‌نژاد را حضورا دیده و اینکه از طریق اعضای دولت با او در ارتباط است. علیرضا زاکانی زمانی در مخالفت با مشایی گفته بود: خط‌گیری از کسانی که به‌هیچ‌وجه مورد تأیید بزرگان دینی و مبتنی ‌بر اصول ‏و عقاید مذهبی ما نیستند و رفت‌وآمدهای مشکوک به خارج از کشور به‌ دنبال مددگیری از برخی خرافات هم از مسائلی است ‏که صلاحیت ایشان برای تصدی یک پست میانی را زیر سؤال می‌برد، چه رسد به اینکه شخص دوم کابینه شود‏.
اخبار گویای این است که احمدی‌نژاد همچنان علاقه‌ مند برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی است. در آستانه هر انتخابات هم شایعاتی مبنی بر رایزنی های او با شورای نگهبان برای گرفتن تایید صلاحیت به گوش می رسد..

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.