اقدام شهاب حسینی جسارت ایجاد کرد/ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر باشد

واکنش نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره واکسن زدن بازیگر معروف ایرانی در خاک آمریکا

موضع‌گیریها در خصوص اقدام شهاب حسینی، بازیگر معروف ایرانی به تزریق واکسن فایزر، آن‌هم در خاک آمریکا، حواشی بسیاری را به همراه داشته است. حواشی‌هایی که ناظر بر رفتار دوگانه برخی سلبریتی‌هاست؛ اگر آمریکا بد است چرا واکسن فایزر خوب است؟ سوال‌هایی از این دست طی چند روز گذشته فضای مجازی را با خود دیرگیر کرده، تا جایی که شهاب حسینی، توضیح داده و گفته است: «من و دوستم در صف واکسن مازاد ایسنادیم و نصیبمان شد». درباره این اقدام اظهار نظرهای متفاوتی وجود دارد.

«غلامرضا منتظری»، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام شهاب حسینی، بازیگر مشهور کشور در تزریق (دریافت) فاکسن فایزر در خاک آمریکا به «روزنامه اینترنتی فراز» گفت:«من به جهت حقوقی من تخصصی ندارم؛ اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید پیگیر این مساله باشد تا انگیزه‌های این کار مشخص شود.»

منتظری با بیان اینکه «با توجه به وضعیت، رعایت سیاست های کلی کشور و مصالح ملی ما سبب عزت و سربلندی ما خواهد بود» افزود:«اگر شهاب حسینی این کار را نمی کرد بهتر بود و هرقدر به سیاست های کلی در این زمینه احترام بگذاریم به نفع ما است.»

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد:«فارغ از انگیزه های شخصی این فرد، این اقدام شاید بهانه ای برای هنجارشکنی دیگران شود. وقتی از این استانداردهای تعیین شده عبور کنند، زمینه جسارت افراد دیگر را هم فراهم می کنند.»

گفتنی است پس از بازتاب‌های گسترده و بیشتر منفی انتشار تصاویر واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا، او با تایید این موضوع گفته «نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن» فایز نداشته و «به اصرار یکی از دوستان» در صف واکسن مازاد ایستاده است.

 انتشار فیلم شهاب حسینی در آمریکا برای تزریق واکسن کرونا در روزهای  اخیر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و حالا در فضای مجازی به شدت از او انتقاد می‌شود و این نقد به او دیگر سلبریتی‌ها وارد شده که آنها با پول‌های بادآورده و دستمزدهای نجومی که بخش عمده آن از شرکت‌های ارزش افزوده یا توسط سرمایه‌گذارانی همچون محمد امامی تامین شده، سفر آمریکا می‌روند و با خیال راحت واکسنشان را می‌زنند و بعد در ایران مقابل دوربین قرار می‌گیرند و از زمین و زمان انتقاد می‌کنند و گلایه دارند که چرا وضع مملکت اینگونه است!

دولت سردرگم است؛ به چه کسی باید واکسن زد؟

 

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.