ویپاد؛ حس خوب یک انتقال

شاید برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که در فعالیت یا تفریح‌های دسته جمعی مادرخرج شده‌ایم به این امید که در موقیعت مناسب اعضای گروه سهم خود را پرداخت کنند. اما می‌دانیم که همیشه شرایط آن طور که ما انتظار داریم پیش نمی‌رود و همه اعضای گروه ممکن است خوش‌حساب نباشند!
چه باید کرد؟ «ویپاد» یک دستیار مالی‌ هوشمند و شبکه اجتماعی-مالی‌ در بستر «سرزمین هوشمند پاد» و وابسته به بانک پاسارگاد است که به راحتی امکان مدیریت هزینه های گروهی را فراهم کرده است. در این نرم‌افزار می‌توانید با دوستان خود گفت‌وگو کنید، گروه بسازید و در قالب تعامل با دوستان ‌‌یا خانواده خود به مدیریت هزینه‌ها بپردازید. این قابلیت از طریق نگه داشتن مبلغی در حساب ویپاد یا همان حساب دیجیتالی بانک پاسارگاد ممکن شده است. اما این همه ماجرا نیست و می‌توانید با مبلغ ذخیره‌شده در ویپاد قبض‌های خود پرداخت کنید و همچنین اقدام به ساخت کارت هدیه مجازی کنید. کارتی که بی‌گمان در تعطیلات نوروز و تاکید مسوولان سلامت برای در خانه ماندن بسیار کارا و مفید خواهد بود. چرا که دادن عیدی از طریق این امکان با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.
علاوه بر همه این‌ها در ویپاد به عنوان شعبه دیجیتالی بانک پاسارگاد می‌توانید امور بانکی خود را بدون نیاز به مشخصات بانکی و از راه دور انجام دهید. اقداماتی مانند انتقال از حساب دیجیتال به کارت یا شبای دیگران. شما می‌توانید از حساب دیجیتال پاد و برنامه ویپاد به کارت‌ها، حساب‌ها و شبای دیگران به راحتی و بدون دغدغه‌هایی همچون اطلاعات مرتبط با کارت (رمز دوم،cvv2 ، رمز پویا و .. ) انتقال وجه انجام دهید.ویپاد و امنیت کاربر

در ویپاد اطلاعات بانکی و شخصی شما در بالاترین سطح از امنیت به‌صورت کدگذاری شده و در دیتاسنتر بانک پاسارگاد حفظ می‌شود. اگر با دستگاه جدیدی به حساب خود وارد شوید برای اطلاع، پیامکی دریافت خواهید کرد و دستگاه‌های که به حساب شما دسترسی دارند را می‌توانید مشاهده کنید. گذاشتن رمز روی نرم‌افزار ویپاد قابلیت دیگری است که به امنیت بیشتر کاربر کمک می‌کند. این قابلیت با تعریف اثر انگشت‌تان امنیت اطلاعات نیز ممکن است.
هرچه شما از سرویس‌های ویپاد بیشتر استفاده کنید و مدارک احراز هویت بیشتری در اختیار ویپاد قرار دهید دسترسی‌ها به امکانات ویپاد بیشتر و سقف نقل و انتقالات نیز بیشتر خواهد شد. ویپاد با شعار امنیت کاربران، تمامی اصول امنیتی برای حفظ اطلاعات شما را رعایت می‌کند. در صورتی که کاربران با مشکلی مواجه شوند این بانک دیجیتالی همراه با پشتیبانی انلاین خود آماده کمک خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.