جانب انصاف را رعایت نکردم

فتاح در ویدیویی و در حاشیه بازدید از پلاسکو عذرخواهی کرد

 

عصر دیروز و در حاشیه بازدید پرویز فتاح به عنوان رییس بنیاد مستضعفان از مراحل ساخت و ساز پلاسکو او در توضیحاتی از بخشی از گفته هایش در گفت و گو با شبکه سوم صداوسیما عذرخواهی کرد.

پرویز فتاح، رییس بنیاد مستضفان چندی پیش در مصاحبه‌ای روی آنتن زنده تلویزیون جمهوری اسلامی ایران، از مایملک بنیاد نام برد که در اختیار افراد و دستگاه‌های مختلف است.این مصاحبه پس‌لرزه‌های زیادی داشت، یکی از آن‌ها قیاس فتاح با حشمت‌الله طبرزدی بود. حسین شریعتمداری در سرمقاله ای به فتاح تاخت و حتی او را با حشمت الله طبرزدی که این روزها از مخالفان نظام است مقایسه کرد.
حالا پرویز فتاح در این گفت و گویی تازه گفت که «هیچ کدام از افراد و سازمان هایی که اسم بردم از املاک استفاده شخصی نداشته اند.»

وی هم چنین در ادامه نیز گفت که «خطای بنده بود که خیلی کوتاه و تیتر وار نام بردم و فرصتِ باز کردن مسئله نبود.بعضا اطلاعات بنده ناقص اعلام شد. جانب انصاف را رعایت نکردم.»

فتاح هم چنین در انتهای این ویدیو نیز گفت که «در محضر خدا و مردم از همه آن بزرگواران، مخصوصا برادر عزیزم حداد عادل و سرکار خانم ابتکارو مولاوردی عذرخواهی می کنم.»

به نظر می رسد حاشیه های گسترده افشاگری و سخنان پرویز فتاح درباره املاک گسترده ای که در اختیار سازمان ها و نهادهای مختلف قرار گرفته است بالاخره او را ناچار به عذرخواهی کرد. یکی از مهم ترین حاشیه های ایجاد شده ، حواشی مربوط به ملک مدرسه فرهنگ متعلق به غلامعلی حداد عادل بود که در ادامه با واکنس حداد عادل نیز مواجه شد اما جحتی توضیحات حدادعادل نیز نتوانست از واکنش های شدید به موضوع بکاهد.
در نهایت نیز توضیحات حداد عادل تنها بر واکنش های جمعی اضافه کرد و بر میزان حاشیه ها نیز افزود. حالا باید منتظر ماند و دید آیا با گفت و گوی تازه پرویز فتاح، از موج این حاشیه ها و توضیحات و تکذیب ها یا حتی مخالفت های شدید با رییس بنیاد مستضعفان کاسته خواهد شد یا خیر.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.