آخرین قیمت مسکن در شرق پایتخت/۴۰ متری‌ها چند میلیارد قیمت خوردند؟

به گزارش خبرانلاین بررسی های میدانی نشان می‌دهد که اکنون یک آپارتمان ۲۵ ساله دارای پارکینگ و انباری در نارمک متری ۲۳ تا ۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.در نارمک جنوبی، خیابان گلدار یک واحد ۷۴متری با که قدمتی ۵ ساله دارد بدون پارکینگ و در طبقه چهارم با نرخ یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمان ساخت سال ۱۳۸۶ در متراژ ۸۰متر در مجتمعی ۲۰واحدی واقع در خیابان پدرثانی با قیمت ۲میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.

یک واحد ۷۵متری ۴ ساله در خیابان گلشن‌دوست نیز ۲میلیارد و ۱۱۰میلیون تومان به فروش می‌رسد.ادامه بررسی‌های میدانی نشان داد که هفته گذشته یک واحد ۷۸متری در نارمک جنوبی واقع در مجتمع ۱۶واحدی نیز به قیمت یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

یک واحد آپارتمان ۶۲متری واقع در خیابان سامان در طبقه چهارم و بدون پارکینگ به نرخ یک میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان نرخ‌گذاری شده است.

همچنین یک آپارتمان ۱۰ ساله به متراژ ۷۰متر در اطراف میدان نبوت( هفت حوض) متری ۴۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شده که در نهایت باید ۲میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان برای خرید آن پرداخت.

یک خانه کلنگی با ۵۱ متر زمین و بر ۵متر و دارای ۸۰متر بنای دوبلکس در نارمک جنوبی به قیمت ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.در محدوده میدان تسلیحات نیز واحد ۶۵متری بدون آسانسور و دارای پارکینگ با قدمت ۱۵سال؛‌یک میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان آگهی شده است.

همچنین در خیابان وحیدیه واحد ۷۱متری با قدمت ساخت ۵ساله یک میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بررسی ها نشان می دهد که در خیابان بخت آزاد( ارباب مهدی نظام آباد) واحدهای ۸۲ و ۹۰متری نوساز بین ۲۲ تا ۲۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در خیابان مدنی و خیابان خطیبی‌نژاد یک واحد ۷۳متری نوساز نیز متری ۲۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و خیابان سبلان شمالی و نزدیکی میدان سبلان یک واحد ۷۲متری ۸ساله نیز یک میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان آگهی شده است.

در خیابان کرمان نیز واحد ۷۰متری نوساز ۲میلیارد تومان آگهی شده است.در محدوده بوستان فدک هم برای خرید یک واحد ۶۵متری یک خوابه و ۱۵ساله باید یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان بپردازید.در محدوده بزرگراه شهید سلیمانی( رسالت) نرسیده به خیابان کرمان برای یک واحد ۷۰متری ۱۰ساله واقع در طبقه چهارم و بدون آسانسور قیمت نقدی یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان تعیین شده است.

در محدوده دردشت هم به ندرت می توان واحدهای ۲خوابه و دارای امکانات یافت که قیمت مناسبی داشته باشند به طوری که ارزان‌ترین واحد با متراژ ۶۶متر در طبقه همکف و بدون پارکینگ سندی با ۱۵سال قدمت، یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.