«ملی پلاس» انقلابی در بانکداری دیجیتال ایران!

تمام آن چه که باید از نخستین شعبه تمام دیجیتال بانک ملی ایران بدانیم

نیازسنجی مشتریان و حرکت براساس شرایط روز و بر اساس نیازمندی مخاطبان یکی از اهداف تعریف شده در بانک ملی ایران است. ملی پلاس پاسخی به نیازمندی های امروز کسب و کارها و جوانان است.

به گزارش «فراز»، برای نسل جوانی که با هزاران آرزو قصد ورود به دنیای کسب و کار را دارند. سوالات بیشماری در حوزه بانکی و اعتباری و … وجود دارد. بی اطلاعی از قوانین تجاری می تواند مهم‌ترین عامل شکست در کار باشد. ما در ملی پلاس شما را در این حوزه راهنمایی خواهیم کرد. کارشناسان خبره بانکی برای ارائه مشاوره در خدمت شما خواهند بود.

امروزه کسب و کارها در یک گوشی تلفن همراه و در کنج خانه ها و یا یک اتاق مدیریت می شوند. در دنیای امروزی داشتن دفتر کار، محل استقرار و … ضرورت مشاغل نیست ولی این مشاغل نیز گاهاً به محل هایی برای ارتباطات کاری و تعاملات نیازمندند. ما در ملی پلاس فضای مناسب را برای جلسات کاری در اختیار شما خواهیم گذاشت و کارشناسان ما نیز در هر لحظه پاسخگوی شما خواهند بود.

حضور دربانک و انجام کارهای بانکی یکی از سختترین کارها برای نسل جوان است. خیلی وقت ها مجبور هستیم از زمان محدودی که برای بودن در کنار دوستان و یا مطالعه اختصاص داده ایم بدلیل اضطرار کارهای بانکی بگذریم و این شاید تلخ ترین کار برای نسل امروز باشد. در شعب ملی پلاس با آرامش در محیط کتابخانه و یا کافی شاپ در کنار دوستانتان کارهای بانکی خود را انجام خواهید داد.

دنیای امروز پر از ابزار های مختلف برای خدمات دهی است. استفاده از تکنولوژی و تسلط بر آن شرط زندگی راحت در فرداهای نه چندان دور است. در شعب ملی پلاس بدون استرس با ابزارها و روش های مختلف الکترونیکی آشنا شده و از آنها خدمات خواهید گرفت.

  • چه خدماتی در ملی پلاس ارائه می شود؟

کلیه خدمات بانکی به جز خدمات مبتنی بر وجه نقد در کنار سایر خدمات ویژه ملی پلاس، در این شعب به مشتریان ارائه می شود.

  • چه کسانی می توانند از ملی پلاس استفاده کنند؟

تمامی مشتریان بانک ملی می توانند از خدمات این شعب بهره برداری کنند.

  • هزینه استفاده از این خدمات چقدر است؟

در حال حاضر تمامی خدمات ملی پلاس به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

  • ساعت کار ملی پلاس چطور است؟

شعب ملی پلاس برعکس سایر شعب دقیقاً مطابق با ساعت فعالیت اصناف مختلف محل استقرار خود فعالیت می کنند. ساعت کار این شعب در اکثر محل ها از ساعت 9 صبح شروع و تا آخرین ساعات روز ادامه دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.