احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز

کارشناس سازمان هواشناسی از لغزندگی معابر و جاده‌های واقع در استان‌های شمال غرب، شمال شرق و دامنه‌های البرز خبر داد و گفت که احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، خانم فریبا گودرزی افزود: امروز سامانه بارشی فعال در شمال شرق کشور فعال است و باعث بارش‌های پراکنده برف در این مناطق شده و سپس بعد از ظهر از کشور خارج می‌شود.
وی افزود: امروز همچنین در استان‌های واقع در شمال غرب، شمال شرق و دامنه استان‌های واقع در رشته‌کوه البرز، لغزندگی معابر و جاده‌ها را خواهیم داشت.
گودرزی با هشدار نسبت به احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز افزود: از امروز تا ظهر یکشنبه در استان‌های خراسان جنوبی، شرق کرمان، سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان وزش باد شدید توأم با گرد و خاک رخ خواهد داد.
وی گفت: از یکشنبه تا چهارشنبه آسمان در بیشتر مناطق کشور صاف است و انتظار داریم که افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت وجود داشته باشد.
گودرزی با بیان اینکه از روز دوشنبه تا پایان هفته، روند افزایش دما در غالب مناطق کشورمان پیش‌بینی می‌شود، افزود: طی دو روز آینده دریای عمان، خلیج‌فارس و تنگه هرمز مواج است و امروز نیز دریای خزر مواج خواهد بود.
وی درباره وضعیت آب و هوای تهران گفت: امروز در تهران آسمان صاف تا کمی ابری به همراه وزش باد شدید را خواهیم داشت و حداکثر دمای امروز تهران ۶ درجه سانتی گراد خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.