علی مطهری در کلاب هاوس

من نیمه عریان بودن را آزادی انسانی نمی‌دانم

وقتی در جامعه ما یک جوان با دیدن دست خانمی تحریک می‌شود این نقطه قوت ماست!در اروپا الان خانم‌های اروپایی روی اوردن به مردان آفریقایی! اگر کسی کنار دریا تحریک نمی شود بیمار است.خدا خواسته ما تحریک شویم.باید تحریک شویم.اینکه جوان ما با دیدن «دست» یک خانم تحریک می شود، خوب است .الان در اروپا مشکل دارند با این مسئله و تحریک نمی شوند. مردها تحریک نمی‌شوند و زن‌ها رو می‌آورند به مردهای آفریقایی!من حجاب را انتخاب نمی‌بینم و به آزادی در آن اعتقاد ندارم.من نیمه عریان بودن را آزادی انسانی نمی‌دانم و آن را آزادی حیوانی و غریزی تلقی می‌کنم.هنوز هم معتقدم اگر رفراندومی برگزار شود رای اکثر مردم به حجاب اختیاری نخواهد بود.

بخشی از دیدگاههای ‎علی مطهری :

با حجاب اختیاری مخالفم چون به‌ برهنگی خواهد رسید ۱۳۹۷/۱۱/زن۱۴

۱۳۹۲/۲/۳۱

‌زیرکانه وضعیت پوشش اسلامی در جامعه را به اینجا رسانده‌ که پوشش استاندارد شلوار و مانتوی آزاد تا زانو را تبدیل به وضعیت فعلی کرده‌اند و در واقع تحریک جنسی را آزاد کرده‌اند.

‏همايش حكمت مطهری۱۳۹۰/۲/۱۰
دموكراسي غربي مبتي بر آزادي حيواني است.
هر عقيده‌اي ناشي از تفكر نيست و عقايدي آزادي دارند كه حاصل تفكر باشند. در مواردي هم عقايدي كه ناشي از پيروي اكثريت مردم از آن و يا از بزرگان است، نمي‌تواند آزاد باشد.

‏۸۷/۱۰/۳۰
پيامبر در مسجد مدينه دستور داد كه يك در ديگر درست كنند تا زنان از آن خارج شوند. چرا اينكار را كرد، براي اينكه اختلاط زن و مرد مفسده‌انگيز است ولي مي‌گويند در دنياي امروز وقت اين حرف‌ها نيست و معمولاً دولت‌ها توجهي ندارند يا اساساً قبول ندارند مثل دولت‌هاي قبلي.

نامه به احمدی نژاد۱۳۸۵/۶/۱۳

مردم مصر و مراكش و سوريه و اردن و تركيه و غير اينها در حال خارج شدن از خودباختگي در مقابل غرب و بازيافتن شخيت اسلامي خود هستند و مخصوصا به شخص جنابعالي به خاطر مواضع قاطع و روشن در مسئله فلسطين علاقه ويژه پيدا كرده‌اند

۱۳۸۶/۱۲/۲۲

‏آنها{ اصلاح طلبان}مسايلي را مطرح مي‌كردند كه بايد تابع نظام دنيا باشيم و ليبراليسم و دموكراسي كه آخرين محصول اين نظام است بپذيريم و از آن استفاده كنيم
اگر قرار است امروزه باز هم در مقابل كارهايي كه در دولت‌هاي گذشته صورت گرفته ساكت باشيم، ما اصولگرا نيستيم

۱۳۸۹/۲/۲۲

‏وزارت علوم و روسای دانشگاهها مسئولیت سنگینی دارند و باید نظارت داشته باشند و از ورود افراد بدحجاب به دانشگاهها جلوگیری کنند و در این زمینه تحت تاثیر غرب گرایان قرار نگیرند.

واکنش های چند کاربر توییتری به صحبت های علی مطهری در کلاب هوس

علی شریعتی:علی مطهری اولین مردودی ‎كلاب هوس

Aghazadeh81:‏تنها کسی که رئیس جمهور بشود تمام دولت را تبدیل به گشت ارشاد و بقیه امور را تعطیل می کند ‎علی مطهری است ، کسی که در این مورد با کسی تعارف ندارد

خشایار:علی مطهری آدم خوبی به نظر میاد تا زمانی که نظراتش راجب حجاب و حقوق زنان و … رو بیان نکرده باشه

محمدرضا جلالی پور:پرسش های محمدرضا جلایی پور از ‎#علی_مطهری در حوزهٔ آزادی‌های اجتماعی
” سلام آقای مطهری. امشب در گفتگویتان در کلاب‌هاوس دربارهٔ حجاب اجباری و آزادی‌های اجتماعی سخنانی گفتید که با این‌که بارها از زبانتان شنیده بودیم باز هم مایهٔ تعجب و تاسف شد.”

خبرگزاری انتخاب: ‏علی مطهری در کلاب هاوس:اگر کسی کناردریا تحریک نمی شودبیمار است .خدا خواسته ماتحریک شویم؛ مرد باید تحریک شود.اینکه جوان ما با دیدن دست یک خانم تحریک می شود،خوب است .الان در اروپا مشکل دارند بااین مسئله و تحریک نمی شوند.مردها تحریک نمی‌شوند و زن‌ها رو می‌آورند به مردهای آفریقایی!

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.