چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ 19 June 2024
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
کد خبر: ۴۲۳۱۶

دبیرکل حزب کارگزاران حمایت خود را از همتی اعلام کرد

دبیرکل حزب کارگزاران حمایت خود را از همتی اعلام کرد
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: تمایل قطعی دوستان ما در کارگزاران حتماً این است که در انتخابات از آقای همتی حمایت کرده و برای ایشان تبلیغ کنیم و برنامه‌های ایشان را برای مردم در انتخابات توضیح دهیم.به گزارش فراز، چندی پیش این خبرگزاری گزارش داده بود که اعض

دبیرکل حزب کارگزاران گفت: تمایل قطعی دوستان ما در کارگزاران حتماً این است که در انتخابات از آقای همتی حمایت کرده و برای ایشان تبلیغ کنیم و برنامه‌های ایشان را برای مردم در انتخابات توضیح دهیم.

به گزارش فراز، چندی پیش این خبرگزاری گزارش داده بود که اعضای شاخص حزب کارگزاران سازندگی در جلب نظر بزرگان اصلاحات به سمت عبدالناصر همتی فعال شده‌اند.

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران طی یادداشتی که در اختیار رسانه ها قرار داده تاکید کرده است: ما در کارگزاران سازندگی به دنبال این هستیم که مجموعه اصلاح‌طلبان با استفاده از سلاح رأی وارد صحنه انتخابات شوند.

دبیرکل حزب کارگزاران تاکید کرده است: تمایل قطعی دوستان ما در کارگزاران حتماً این است که در انتخابات از آقای همتی حمایت کرده و برای ایشان تبلیغ کنیم و برنامه‌های ایشان را برای مردم در انتخابات توضیح دهیم.

او رفتار انتخاباتی اصلاح طلبان در خصوص مجلس یازدهم انتقاد کرده و گفته است: اگر در انتخابات مجلس یازدهم تصمیم درستی از جانب این دوستانی که کنار کشیدند، گرفته می‌شد و به‌درستی درباره حضور در انتخابات تصمیم می‌گرفتند، امروز ترکیب مجلس یازدهم این نبود.

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی