چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ 24 July 2024
يکشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
کد خبر: ۶۳۹۴۹

مرد، زن خیانتکارش را کشت و با فرزند ۴ ماهه خود فرار کرد

مرد، زن خیانتکارش را کشت و با فرزند ۴ ماهه خود فرار کرد
به گزارش فراز: شامگاه 15 تیرماه سال‌جاری در تماسی تلفنی با مرکز 110 مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش به پلیس گزارش شد.

خیلی زود مأموران کلانتری 15 امامزاده عقیل برای بررسی موضوع به محل جنایت رفتند. وقتی پلیس در صحنه جنایت حضور یافت با جسد زن 27 ساله‌ای روبه‌رو شد که به وسیله چاقو به قتل رسیده بود. در نخستین گام جسد زن جوان به دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد.

ردیابی قاتل فراری

در ادامه با بررسی‌های اولیه پلیس و تحقیقات میدانی صورت گرفته، کارآگاهان دریافتند همسر مقتول، به‌دلیل داشتن اختلافات خانوادگی با او درگیر شده و همسرش را به قتل رسانده و با فرزند۴ ماهه خود از محل جنایت متواری شده است.

مأموران انتظامی با انجام فعالیت‌های اطلاعاتی، سرنخی از حضور متهم در شهر تهران به دست آوردند و با هماهنگی پلیس راه‌آهن و بررسی شواهد، در عملیاتی متهم را قبل خروج از کشور دستگیر کردند.

این گزارش حاکی است، متهم دراظهاراتش مدعی شد که وقتی فهمیدم همسرم به من خیانت کرده مرد غریبه را پیدا کردم و دست وپایش را بستم و در خانه زندانی کردم اما بعد او را رها کردم تا اتفاق ناگواری نیفتد چون همسرم را دوست داشتم و به او گفتم به خاطر علاقه‌ای که به تو دارم تو را می‌بخشم اما همسرم در مقابل این جمله گفت که به من علاقه‌ای ندارد و آن مرد غریبه را دوست دارد. من این حرف‌ها را که شنیدم خون جلوی چشمانم را گرفت و در یک چشم برهم زدن با چاقو به جان او افتادم و بعد از کشتن‌اش با فرزند ۴ماهه‌ام پابه فرار گذاشتم.

 

منبع خبر : روزنامه ایران
برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی