جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ 19 July 2024
سه‌شنبه ۲۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱
کد خبر: ۶۴۴۱۴

پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک متکدی در سنندج

پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک متکدی در سنندج
به گزارش فراز: شهردار سنندج از پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان این شهرداری خبر داد و گفت: این فرد متکدی ماهانه ۶۰ میلیون تومان درامد دارد و برای اینکه ماموران مرکز متکدیان از فعالیتش جلوگیری نکنند پیشنهاد رشوه سالانه ۱۴۴ میلیون تومانی"ماهیانه ۱۲ میلیون" را به مدیر این مرکز داده است.

سید انور رشیدی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: راستای اجرای طرح ساماندهی متکدیان، نیروهای این شهرداری در حین گشت‌زنی در سطح شهر فرد متکدی را در یکی از خیابان‌های سطح شهر در حین تکدی‌گری شناسایی و جهت بررسی وضعیت معیشتی به مرکز ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج منتقل کردند.

وی افزود: این فرد متکدی که از یکی از شهرستان‌های استان جهت تکدی‌گری وارد شهر سنندج شده بود، وانمود می‌کرد از ناحیه دست دارای معلولیت است که در بررسی‌های اولیه مشخص شد هیچگونه معلولیتی ندارد.

شهردار سنندج ادامه داد: وی در طول ۲ ساعت تکدی‌گری ۷۰۰ هزار تومان پول جمع‌آوری کرده بود که با اخذ تعهد مبنی بر ترک تکدی‌گری به شهرستان محل سکونت خود منتقل شد.

وی با بیان اینکه این فرد متکدی براساس اظهارات خود از محل دست فروشی در محل سکونتش ماهیانه بیش از ۱۵ میلیون تومان درآمد داشته است، گفت: این فرد در حال حاضر برای تکدی‌گری ماهیانه ۱۵ میلیون هزینه آژانس برای تردد بین شهری پرداخت می‌کند و بنا به اعتراف خودش بیش از ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان از محل تکدی‌گری درآمد دارد.

رشیدی اضافه کرد: چند روز بعد این فرد با مراجعه به مرکز متکدیان شهرداری سنندج به مدیر این مرکز پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی "ماهیانه ۱۲ میلیون تومان" در قبال اجازه تکدی‌گری را می‌دهد.

وی عنوان کرد: مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج هم در راستای اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی شهروندان از وضعیت مالی متکدیان لحظه پیشنهاد رشوه را کاملا مستندسازی کرده است.

شهردار سنندج گفت: مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج با هدف اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر در مورد سوء استفاده این اشخاص از عواطف مردم از وی درخواست پول می‌کند که بلافاصله مبلغ سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت رشوه ۱۲ میلیونی در ماه به این مدیر تحویل می دهد.

وی با بیان اینکه این متکدی همچنین پیشنهاد یک گوشی ایفون ۱۲ پرومکس را بجای رشوه به این مدیر داده است، افزود: تمام مراحل شناسایی، پیشنهاد و تحویل رشوه این متکدی برای آگاه‌سازی هرچه بیشتر مردم توسط مجموعه روابط عمومی شهرداری سنندج تصویربرداری و صورت جلسه شده و جهت بررسی موضوع، این فرد متکدی به مراجع قضایی معرفی شد.

شهردار سنندج ضمن تقدیر از حرکت این مدیر پاک دست از شهروندان درخواست کرد به ظاهر متکدیان توجه نکنند و کمک‌های مالی خود را از طریق دستگاه‌های حمایتی و موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند.

 

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ تنها کسی که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟| چه کسانی کشته و چه کسانی جان سالم به‌در بردند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی