چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ 24 July 2024
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
کد خبر: ۶۵۴۳۱

کفگیر صداوسیما به ته دیگ خورد؛ کسی حاضر نیست با تلویزیون گفت‌وگو کند

کفگیر صداوسیما به ته دیگ خورد؛ کسی حاضر نیست با تلویزیون گفت‌وگو کند
مناظره درباره تنظیم‌گری در فضای مجازی موضوع برنامه دیشب «شیوه» بود که پخش نشد.دلیل چه بود؟

برنامه شنبه شب «شیوه» به دلیل نیامدن مهمان دولتی برنامه از کنتاکتور پخش،شبکه چهار سیما حذف شد.

به گزارش فراز، محمد کشوری، کارشناس فناوری اطلاعات و فعال فضای مجازی با انتشار توئیتی درباره پخش نشدن برنامه شب گذشته شیوه نوشت: “بنا بود در برنامه ‎شیوه درباره فضای مجازی گفتگو کنیم که با لغو حضور مهمان محترم مقابل و عدم قبول دعوت توسط گزینه‌های جایگزین، برنامه لغو شد. حسب صحبتم با مدیر مربوط، معضل اساسی برنامه در هر موضوع آنست که فعالان فکری و سیاسی به سختی قبول حضور و گفتگو می‌کنند!”

این برنامه قرار بود درباره تنظیم‌گری فضای مجازی باشد که مهمان روبروی کشوری، نماینده مرکز ملی فضای مجازی بود و علیرغم هماهنگی‌ها، حضور خود در برنامه را لغو کرده است.

محمد کشوری، منتقد سرسخت تنظیم‌گری صداوسیما در موضوع صوت و تصویر فراگیر است و برخی کاربران توییتر معتقدند لغو برنامه دیشب با هماهنگی مدیران صورت گرفته است.

کشوری در توئیتی دیگر البته نوشت: یک توضیح هم بدهم که با آقای وکیلیان قبلاً هم گفتگو کرده‌ام و عدم حضور ایشان به یک روال اداری بر می‌گشت اما پنج جایگزین دیگر هیچکدام نپذیرفتند. مساله فرد خاصی نیست، همان است که مدیر گروه اندیشه شبکه ۴ هم می‌گفت معضلی فراگیر است که خیلی افراد صاحب فکر حاضر به حضور(در تلویزیون) و گفتگو نیستند.

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی