جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ 19 July 2024
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
کد خبر: ۶۵۷۰۹

خشم فدراسیون فوتبال از یک عکس جنجالی قلعه نویی | جزییات جلوگیری از ورود یک عکاس به اردوی تیم ملی

خشم فدراسیون فوتبال از یک عکس جنجالی قلعه نویی | جزییات جلوگیری از ورود یک عکاس به اردوی تیم ملی
پس از اینکه یکی از عکاسان حاضر در اردوی تیم ملی عکسی از امیرقلعه‌نویی منتشر کرد که اضافه وزن و شکم برآمده او را نشان می‌داد، مدیررسانه‌ای تیم ملی از ورود او به اردو جلوگیری کرد. اقدامی که با واکنش و اعتراض دیگر خبرنگاران و عکاسان روبه‌رو شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال یک عکس انتقادی را برنتابید. پس از اینکه یکی از عکاسان حاضر در اردوی تیم ملی عکسی از امیرقلعه‌نویی منتشر کرد که اضافه وزن و شکم برآمده او را نشان می‌داد، مدیررسانه‌ای تیم ملی از ورود او به اردو جلوگیری کرد. اقدامی که با واکنش و اعتراض دیگر خبرنگاران و عکاسان روبه‌رو شد.

 

قلعه+نویی

 

همچنین براساس شنیده‌ها برخی دیگر از حاضران نیز خواستار جلوگیری از ورود برخی خبرنگاران منتقد قلعه‌نویی شدند که البته این اتفاق رخ نداد. مدیر رسانه‌ای تیم ملی در این باره مدعی شده که فدراسیون با انتقاد سازنده مشکلی ندارد اما عکس قلعه‌نویی به قصد تمسخر گرفته شده است. 

البته از سوی دیگر گفته شده که قلعه‌نویی از اقدام مدیررسانه‌ای تیم ملی خبر نداشته و او راسا مانع ورود این عکاس شده است. هر چند که مشخص نیست این خبر به دلیل بالاگرفتن انتقادها منتشر شده یا صحت دارد و قلعه‌نویی به این راحتی هم از انتقاد نمی‌رنجد.

اردوی تیم ملی فوتبال برای برگزاری دو بازی دوستانه با بلغارستان و آنگولا در کمپ تیم‌های ملی برگزار شده است.

 

مقایسه مربی فوتبال ایران و عربستان

 

در چنین شرایطی عکس قلعه‌نویی البته دستمایه طنز کاربران در شبکه‌های اجتماعی نیز شد. برخی اضافه وزن قلعه‌نویی را با آمادگی جسمانی روبرتو مانچینی سرمربی فوتبال تیم ملی عربستان مقایسه کردند. 

 

روبرتو+مانچینی

 

البته که تناسب اندام معیار درستی برای سنجش عملکرد یک مربی فوتبال نیست اما کارنامه مانچینی و سرمایه‌گذاری در فوتبال عربستان دور شدن عجیب فوتبال عربستان از ایران را نشان می‌دهد. 

مانچینی که پیش از این سرمربی‌گری تیم ملی ایتالیا را بر عهده داشت از هدایت این تیم کناره گرفت تا بتواند راهی عربستان شود. او با ایتالیا قهرمان یورو ۲۰۲۰ شد و حالا بر اساس اخبار فدراسیون فوتبال عربستان قراردادی ۴ ساله با مانچینی بسته و سالیانه ۳۰ میلیون یورو دستمزد به او خواهد داد. به این ترتیب مانچینی تبدیل به گران‌ترین سرمربی تاریخ قوتبال تاکنون می‌شود.

از سوی دیگر اما در ایران امیرقلعه نویی هدایت تیم ملی را پس از جام جهانی به عهده گرفته است. در جام جهانی قطر کارلوس کیروش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران حضور داشت که پس از اتمام رقابت‌ها، این مربی راهی قطر شد.

فدارسیون فوتبال با قلعه‌نویی تا جام جهانی ۲۰۲۶ قرارداد بسته است. به گفته رییس فدارسیون این قرارداد البته شرایطی دارد که قرار گرفتن تیم ملی جزو چهار تیم برتر جام ملت‌ها قرار دهد یکی از آن‌هاست.

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ تنها کسی که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟| چه کسانی کشته و چه کسانی جان سالم به‌در بردند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی