پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ 23 May 2024
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷
کد خبر: ۶۵۸۵۹

ظهور دوباره آدم فضایی ها؛ این بار در مکزیک! | جیمی موسان کیست و چه می گوید

ظهور دوباره آدم فضایی ها؛ این بار در مکزیک! | جیمی موسان کیست و چه می گوید
«جیمی موسان» که با عنوان «کارشناس بشقاب پرنده» در رسانه‌ها معرفی شده، به تازگی پیش دو جسد را که در ظاهر شباهتی به جسد انسان ندارند در کنگره مکزیک به معرض نمایش گذاشت. هر پا و هر دست این اجساد، ۳ انگشت دارد و گفته می‌شود دارای قدمتی هزار ساله‌اند.

این اجساد از معدنی در کوسکو کشور پرو کشف شده‌اند و به ادعای موسان، بیش از ۳۰ درصد از DNA نمونه «ناشناخته» است. او گفته که اشعه ایکس نشان داده است که یکی از اجساد حاوی «تخمک» است و هر دو دارای ایمپلنت‌هایی متشکل از فلزات فوق‌العاده کمیاب از جمله اوسمیوم هستند. روزنامه مکزیکی «ال پایس» نیز در توصیف ظاهر این اجساد نوشته:‌«تقریباً انسان‌نما بودند. گردن جمع‌شونده و جمجمه بلند دارند که ویژگی‌های مربوط به پرندگان است. آن‌ها همچنین دارای استخوان‌های قوی، سبک بوده و دندان نداشتند».

 

9

 

در ماه ژوئیه سال جاری، درست چند ماه پس از اولین نشست عمومی ناسا پیرامون «اجسام پرنده ناشناخته»، سه افشاگر به کنگره ایالات متحده گفته بودند که دولت آمریکا «اطلاعات مهم» را در مورد بشقاب پرنده‌ها پنهان می‌کند. امروز، کنگره مکزیک، در رویدادی مشابه، از اجساد به اصطلاح «فرازمینی» رونمایی کرده است. بسیاری معتقدند که این ادعا، در صورت اثبات صحتش، می‌تواند نقطه عطفی در توسعه تمدن بشری تلقی شده و به احتمال زیاد باعث افزایش علاقه عمومی به حیات فرازمینی و بشقاب پرنده‌ها شود.

 

نتیجه‌گیری در مورد اینکه آیا این بقایا، واقعا مربوط به موجودات فرازمینی‌اند یا نه، فعلا ممکن نیست اما استمرار پرداختن رسانه‌ها به این مساله در دهه‌های گذشته نیز به نوبه‌ی خود جالب است. به طور کلی، پرداخت به مساله فضا و سفر فضایی‌ها به زمین، تقریبا از دهه ۶۰ میلادی تا به امروز، با اشکال مختلف مطرح شده و استمرار داشته است. 

 

برای مثال، این اولین باری نبود که «جیمی موسان» از اجساد «بیگانه» رونمایی کرده است. او در سال ۲۰۱۵، از یک جسد مومیایی دیگر که ادعا می‌شد فرازمینی است، رونمایی کرد. او گفته بود که این مومیایی ۱۲۰۰ فوتی را در پرو پیدا کرده است. ادعای موسان در مورد اجساد مومیایی‌شده‌ی فرازمینی اما پیش‌تر رد شده است؛ در سال ۲۰۱۷، جسد مومیایی‌شده‌ای که ادعا می کرد منشأ بیگانه و فرازمینی دارد، جسد یک کودک انسان بود.

 

2 جیمی موسان، هنگام ادای سوگند در کنگره مکزیک

 

این‌بار اما «موسان» تلاش کرد تا با روش‌هایی تازه، اعتباری به رویداد اخیرش اضافه کند. او جزییات ماجرا را «تحت سوگند» اعلام کرده و ادعا کرد که دانشمندان دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، نمونه‌ها را بررسی کرده و از تاریخ‌گذاری رادیوکربن برای تجزیه و تحلیل شواهد DNA استفاده کرده‌اند. او در این رویداد گفت: «این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند. این‌ها موجوداتی نیستند که پس از لاشه بشقاب پرنده پیدا شده باشند. آنها در معادن دیاتوم‌ها (جلبک‌ها) کشف شده و بعدها فسیل شده‌اند».

 

3

 

در جریان این رویداد کنگره مکزیک، ویدیوهایی از «یوفوها و پدید‌ه‌های ناشناخته» نمایش داده شد و پروفسور «آبراهام آوی لوب»، مدیر سابق دپارتمان نجوم هاروارد از دولت مکزیک خواست تا به دانشمندان ملی اجازه دهد تا در مورد امکان وجود موجودات فرازمینی تحقیق کنند.

 

پیش از این در ماه جولای، کمیته نظارت مجلس نمایندگان ایالات متحده،  ادعاهایی از سه شاهد در مورد فناوری بیگانگان که قوانین فیزیک را نقض می‌کند و همچنین سندی از مخالفت رهبری نظامی آمریکا با افشای این اطلاعات را به اشتراک گذاشتند. این جلسه با نام «پدیده‌های ناهنجار ناشناس: پیامدهایی بر امنیت ملی، امنیت عمومی و شفافیت دولت» در روز چهارشنبه ۲۶جولای برگزار شد و اولین جلسه‌ای بود که با این عنوان و موضوع برگزار می‌شد.

 

شاهدان چه گفتند؟

 

«دیوید گروش»، یک مقام سابق اطلاعاتی آمریکا گفت که ایالات متحده وسایل نقلیه «نو و در حد نو» متعلق به بیگانگان را در اختیار دارد. «دیوید فراور»، یک فرمانده سابق نیروی دریایی نیز گزارش داد که در طول یک ماموریت آموزشی در سال ۲۰۰۴، یک شی را در حال پرواز در آسمان دیده است. «رایان گریوز»، یک خلبان بازنشسته نیروی دریایی، در برنامه ۶۰دقیقه سی‌بی‌اس حاضر شد و گفت که «حداقل برای چند سال هر روز» پدیده های هوایی ناشناس را در سواحل اقیانوس اطلس مشاهده کرده است.

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

ابراهیم رئیسی به شهادت رسید

قطع مستمری ۹۰هزار نفر در سازمان هدفمندی یارانه‌ها

خشونت جنسی علیه مردان در فلسطین، یک واقعیت غیرقابل انکار!

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

پیشنهاد سردبیر
زندگی