يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ 26 May 2024
شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸
کد خبر: ۵۸۵۲۹

هشدار روزنامه اطلاعات به مسئولان: مردم را دسته‌بندی نکنید

هشدار روزنامه اطلاعات به مسئولان: مردم را دسته‌بندی نکنید
روزنامه اطلاعات نوشت: مردم را دسته‌بندی نکنیم. همین خودی و غیرخودی کردن مردم ما را به این روز رسانده است روی سخن بیشتر با مقامات و مسئولان و اصحاب قدرت است که بیش از همه باید به فکر یکپارچگی و نزدیک کردن مردم به یکدیگر و پرهیز از تفرقه باشند.

مردم را دسته‌بندی نکنیم. همین خودی و غیرخودی کردن مردم ما را به این روز رسانده است روی سخن بیشتر با مقامات و مسئولان و اصحاب قدرت است که بیش از همه باید به فکر یکپارچگی و نزدیک کردن مردم به یکدیگر و پرهیز از تفرقه باشند. هر آنچه که مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهد و بین آنان به جای آشتی و مهر، بذر کنیم و قهر بیفشایند سهم مهلک است. دهه‌ها و قرن‌ها با سلایق مختلف با هم زیر سقف بزرگی به نام ایران زندگی کرده‌ایم. مهربان و مداراجو و مشفق و دستگیر همدگر بوده‌ایم. با هر سلیقه و رسم و فرهنگ و عقیده‌ای به هم احترام گذارده‌ایم و درس صبوری و همزیستی داده‌ایم حال نباید با اخم و کین از کنار هم روشویم آنها که در نماز جمعه و نمازهای جمعه نمایش دینداری می‌دهند اگر دردشان از گرفتاری‌های زندگی از بقیه بیشتر نباشد قطعا کمتر نیست اما وفادار و صبورند سخن آخر باز با مقامات و اصحاب قدرت است.

از غیرت دینی و وفاداری و صبر مردم و حمایتی که می‌کنند حجابی برای پوشاندن نقاط ضعف خود نسازند و آن را نشانه محبوبیت و حمایت از خویش ندانند. این مردم لیاقت بهترین‌ها را دارند و متأسفانه همین اکثریت محروم طرفدار انقلاب و نظام را در بستری از ناکارآمدی‌ها و تصمیم‌سازی‌های نادرست در ظلمی مضاعف قرار داده‌ایم که هر روز بیشتر از گذشته از تورم و گرانی و تنگی معیشت در فشار قرار می‌گیرند.

 

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی