يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ 26 May 2024
جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
کد خبر: ۶۰۱۶۸
وزیر خارجه اسرائیل پس از دیدار با زلنسکی:

توافق کردیم که علیه «ایران، دشمن مشترک» همکاری کنیم

توافق کردیم که علیه «ایران، دشمن مشترک» همکاری کنیم
الی کوهن٬ وزیر خارجه اسرائیل پس از دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در کی‌یف، پایتخت این کشور گفت: اسرائیل و اوکراین توافق کردند که در عرصه بین‌الملل و در همه سطوح «علیه ایران، دشمن مشترک» همکاری کنند.

الی کوهن، وزیر خارجه اسرائیل پس از دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در کی‌یف، پایتخت این کشور با این ادعا که چهره شیطانی ایران در جنگ  اواکراین رو شد، گفت: اسرائیل و اوکراین توافق کردند که در عرصه بین‌الملل و در همه سطوح «علیه ایران، دشمن مشترک» همکاری کنند.

او افزود: ما در خصوص تعمیق همکاری با اوکراین برای مقابله با تهدید ایران در عرصه بین المللی گفت‌وگو کردیم.

همچنین به گزارش جروزالم پست، الی کوهن در دیدار با ولودیمیر زلنسکی اعلام کرد که اسرائیل برنامه‌ای برای ارسال تسلیحات دفاعی به اوکراین ندارد.

الی کوهن همچنین با انتشار توییتی نوشته: اسرائیل و اوکراین توافق کردند که «فعالیت‌های تروریستی ایران در اوکراین» می‌بایست از سوی جامعه جهانی محکوم شده و در این خصوص اقدام شدید عملی صورت گیرد.

منبع خبر : انتخاب
منبع: انتخاب
برچسب ها:
ارسال نظر
نظرات بینندگان
کرامت سلیمی
-
جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱
0
بازنده جنگ اوکراین فقط ملتها هستند. ملتهایی که با افکار و باورهای غلط تبدیل به برده شده اند و متاسفانه تبدیل به بردگانی شده اند که زنجیرهای خود را نیز می پرستند.و این همان چیزیست که دولتمردان و سیاستمداران می خواهند.چراغ هدایت جامعه باورهاست و تا دروغهایی همچون بمب اتمی ، هارپ، بمب نوترونی ، سفر به ماه و دروغهایی از این دست در باورها و ترس از این باورها در دلهاست جهان همواره در شرایط جنگ ، گرسنگی ،قحطی و تروریسم خواهد بود.این حرف ترامپ قابل تامل بود که: رسانه ها بزرگترین دشمن ملتها هستند.زیرا رسانه ها نه تنها اطلاعات مفیدی به ملتها ارائه نمی دهند بلکه بیشترین نقش را در باور دادن اراجیف و چرندیاتی مثل سلاح هسته ای داشته اند و باعث سلطه و استیلای سازمانهای نظامی در جهان شدند. چرندیات و خزعبلاتی که فقط یک شبه علم هستند و به درد داستانهای تخیلی می خورند.
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی