دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ 24 June 2024
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۶۲۱۶۲

ادعای صفحه لیگ قهرمانان آسیا در توییتر: مسی با الهلال قراردادی دو ساله امضا کرد

ادعای صفحه لیگ قهرمانان آسیا در توییتر: مسی با الهلال قراردادی دو ساله امضا کرد
صفحه عربی لیگ قهرمانان آسیا در توییتر از توافق نهایی لیونل مسی با الهلال عربستان خبر داد. طبق اعلام این صفحه عربی، مسی با الهلال قرارداد دو ساله امضا کرده است و یک سال هم در صورت توافق دو طرف قرارداد قابل تمدید است. مسی در صورت پیوستن به الهلال به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل خواهد شد و بالاترین دستمزد تاریخ را هم دریافت خواهد کرد.

لیونل مسی باتوجه به اتفاقاتی که در پاری سن ژرمن برای او افتاده است بسیار بعید است که قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند.

مسی که بعد از شکست برابر لوریان راهی عربستان شد به نظر می رسد که مذاکراتی با باشگاه الهلال داشته است.

صفحه عربی لیگ قهرمانان آسیا در توییتر از توافق نهایی لیونل مسی با الهلال عربستان خبر داد.

طبق اعلام این صفحه عربی، مسی با الهلال قرارداد دو ساله امضا کرده است و یک سال هم در صورت توافق دو طرف قرارداد قابل تمدید است.

مسی در صورت پیوستن به الهلال به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل خواهد شد و بالاترین دستمزد تاریخ را هم دریافت خواهد کرد.

لیونل مسی بعد از شکست برابر لوریان، فرانسه را ترک کرد و در سفری برنامه‌ریزی شده راهی عربستان شد.

این سفر مسی بدون هماهنگی با سرمربی پاری سن ژرمن و مدیر ورزشی باشگاه بود و اعتراض بازیکنان و کادر فنی را به دنبال داشت.

باشگاه پاری سن ژرمن تصمیم گرفت که با مسی به خاطر این سفر غیرضروری برخورد کند؛ تا جایی‌که محرومیت دو هفته‌ای را برای او در نظر گرفت.

طبق اعلام رادیو مونت کارلو، مسی در این دو هفته محرومیت نه می‌تواند در تمرین حضور یابد و نه در بازی‌های تیم شرکت کند؛ تا جایی که حتی حقوق او هم پرداخت نخواهد شد تا این‌گونه جریمه شود.

مسی روزهای خوبی را در پاریس سپری نمی‌کند و انتقادها از او بعد از حذف تیم از لیگ قهرمانان اروپا بسیار بالا گرفته است. با این شرایطی که مسی دارد بسیار بعید است که قراردادش با تیم پاریسی تمدید شود و از لیگ عربستان به عنوان یکی از مشتریان جدی او یاد می‌شود.

 
 

 

منبع خبر : ايسنا
منبع: ایسنا
برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی