دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ 22 July 2024
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹
کد خبر: ۶۶۰۰۶
اختصاصی فراز؛

گفت‌وگو با پدر فاطمه حمامی در مورد زرنگ‌بازی درویش | بوی پیراهن کریس

گفت‌وگو با پدر فاطمه حمامی در مورد زرنگ‌بازی درویش | بوی پیراهن کریس
پدر فاطمه حمامی: «مدیرعامل پرسپولیس آمد و دخترم را تنها برد بالا؛ هرچه گفتیم اجازه بدهند یک نفر همراه او باشد قبول نکردند. در اتوبان کاشان بودیم که دخترم یکدفعه عکس‌ها را در گوشی نشان داد و فهمیدیم رنگ این لباس زرد بوده است. هرکسی که بخواهد شیطنتی در کار بیاورد، مزدش را خواهد گرفت. خودمان زنگ زدیم و گفتند اشتباه شده است.
نویسنده :
سینا جهانی

ماجرای دیدار «فاطمه حمامی»‌، هنرمند درای معلولیت با کریس رونالدو در هتل اسپیناس پالاس موجب خرسندی کاربران فضای مجازی شده بود تا اینکه خبرهایی از شطینت مسوولان باشگاه پرسپولیس در جریان این دیدار، فضا را به کلی تغییر داد. آنطور که در تصاویر دیدار خانم حمامی با رونالدو دیده می‌شود، پیراهن اهدایی این ستاره پرتغالی به او، کیت اصلی و زردرنگ تیم فوتبال النصر عربستان بود اما لباسی که در دستان خانواده او دیده شده،‌ سورمه‌ای است. همین،‌ شائبه‌هایی را مبنی بر اینکه مسوولان پرسپولیس پیراهن دوم را به جای کیت اصلی به «فاطمه حمامی» داده‌اند، ایجاد کرد.

 

حالا باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرده که «خانواده فاطمه حمامی بودند که کیت سورمه‌ای رنگ النصر را با خود برده‌اند و طی تماسی که مسوولان پرسپولیس با این خانواده گرفتند، این موضوع را به آن‌ها اطلاع داده‌اند». اطلاعات به دست آمده از  گفت‌وگوی خبرنگار «فراز» با پدر فاطمه حمامی و همچنین یکی دیگر از بستگانش اما ادعاهای مطرح‌شده در این بیانیه را نقض می‌کند.

 

به گزارش روزنامه اینترنتی فراز، نکته اول این است که خانواده فاطمه حمامی، با فشار نیروهای حراستی و بی‌توجهی مدیرعامل پرسپولیس، اساسا اجازه همراهی با او را تا محل دیدار نداشتند تا بدانند کدام لباس اصلی بوده و کدام فرعی؛ نکته دوم نیز این است که به گفته پدر فاطمه حمامی، خانواده حمامی بودند که به محض اطلاع از ماجرا با مسوولان باشگاه پرسپولیس تماس گرفته‌اند. این در حالی است که در بیانیه این باشگاه، برعکس این اتفاق مطرح شده است.

 

«جواد حمامی»، پدر فاطمه حمامی در گفت‌وگو با فراز: «مامورهای حراست مادر فاطمه را در هتل نهیب داده بودند. به همین خاطر راستش ما کمی ناراحت بودیم. آقای درویش مدیرعامل پرسپولیس آمد، ویلچر دخترم را گرفت و تنها بردش داخل آسانسور. مامورها هم که یکی دوتا نبودند. هرکاری کردیم اجازه ندادند ما با او برویم. هرچه گفتیم که بگذارید حداقل یک نفر از خانواده‌اش با او بالا برود، اجازه ندادند. ما هم حقیقت ناراحت شدیم و رفتیم گوشه‌ای ایستادیم».

 

او در ادامه گفت: «بچه‌ها امروز رفتند لباس را تحویل بگیرند. من کاری با اتفاقاتی که در هتل افتاد یا بیانیه باشگاه پرسپولیس ندارم اما این را می‌گویم: هرکسی که بخواهد یک شیطنت یا به اصطلاح زرنگی در کاری بیاورد، مزدش را خواهد گرفت. بچه من معلول است. آرزوش بود. انتظار داشتیم خیلی برای این بچه تلاش کنند اما نمی‌کنند. از لالیگا برای فاطمه لباس رئال مادرید را به اسم خودش برایش فرستادند».

 

پدر فاطمه حمامی گفت: «دختر من معلول است اما خیلی از آدمی که ۲۰ کلاس درس خوانده زرنگ‌تر است. ما در اتوبان کاشان بودیم که دخترم یکدفعه این عکس‌ها را در گوشی نشان داد. ما دیدیم که این لباس زرد است. گفت عکس‌ها را که گرفتند، دو دست لباس هم بهش داده‌اند. ما به خاطر اتفاق‌هایی که در هتل افتاده بود ناراحت بودیم و حواسمان به این چیزها نبود. بعد خودمان به آقای لشکری زنگ زدیم و گفتند بله اشتباه شده است».

 

او در پایان گفت: «واقعیتش را بخواهید رسانه‌ها مقداری پیازداغ ماجرا را زیاد کردند. ما مسلمانیم. نمی‌شود ناحق گفت. همان شب که در اتوبان متوجه شدیم، تماس گرفتیم و گفتند بیایید لباس را ببرید».

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

بابک زنجانی؛ از بسیجی اقتصادی تا همیار طلبکار!

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ تنها کسی که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟| چه کسانی کشته و چه کسانی جان سالم به‌در بردند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

پیشنهاد سردبیر
زندگی