سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ 21 May 2024
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۸
کد خبر: ۷۳۴۴۷

قتل مشکوک ژنرال اسرائیلی با سلاح سرد در مصر

قتل مشکوک ژنرال اسرائیلی با سلاح سرد در مصر
یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی در اسکندریه مصر به قتل رسیده است. برخی منابع اعلام کردند که جوانی مصری در شهر اسکندریه یک (بازرگان) ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح سرد به قتل رسانده است.

یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی در اسکندریه مصر به قتل رسیده است.

 به نقل ازمرکز اطلاع رسانی فلسطین، یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی در اسکندریه مصر به قتل رسیده است. برخی منابع اعلام کردند که جوانی مصری در شهر اسکندریه یک (بازرگان) ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی را با سلاح سرد به قتل رسانده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که یک بازرگان اسرائیلی در شهر اسکندریه به قتل رسیده است.

شبکه عبری زبان کان هم اعلام کرد که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در مورد قتل این فرد اسرائیلی تحقیق خواهد کرد.

این قتل مشکوک توصیف شده است.

از زمان طوفان الاقصی و سپس حمله رژیم صهیونیستی به غزه تا کنون برخی صهیونیست‌ها در مصر به قتل رسیده‌اند.

سال گذشته در مهرماه نیز یعنی دو هفته پس از آغاز جنگ علیه غزه، یک پلیس مصری با سلاح خود به سمت اسرائیلی‌ها شلیک کرد و ۶ اسرائیلی را از پا درآورد.

از سوی دیگر همزمان با آغاز عملیات زمینی ارتش صهیونیستی علیه رفح؛ مصر نسبت به این اقدام رژیم صهیونیستی هشدار داده است. امروز صبح نیز وزارت خارجه مصر با صدور بیانیه‌ای هشدار داد که عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در رفح سرنوشت تلاش‌های گسترده صورت گرفته برای رسیدن به آرامش پایدار در منطقه را تهدید می‌کند.

این بیانیه عملیات نظامی اسرائیل در شهر فلسطینی رفح را محکوم و تاکید کرد که این تنش آفرینی خطرناک جان بیش از یک میلیون فلسطینی را تهدید می‌کند.

در سایه تداوم تهدیدات مقامات صهیونیست برای حمله به رفح در جنوبی‌ترین نقطه نوار غزه، رادیو ارتش رژیم اشغالگر دیروز دوشنبه اعلام کرد که ارتش این رژیم تخلیه حومه شرقی منطقه رفح را آغاز کرده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از ساکنان شهر رفح در منطقه شرقی آن می‌خواهیم فوراً آنجا را تخلیه کنند و به سمت منطقه المواصی بروند.

گروه‌های فلسطینی با هشدار درباره پیامدهای فاجعه‌بار انسانی هرگونه تجاوز زمینی رژیم اشغالگر به رفح که می‌تواند منجر به جنایت‌های شنیع دیگری علیه غیرنظامیان فلسطینی شود تأکید کردند که دولت آمریکا و جامعه غربی مسئول کامل هرگونه تجاوز زمینی اسرائیل به شهر رفح هستند. اما مقاومت برای هرگونه سناریویی در تجاوزات مستمر رژیم اشغالگر به نوار غزه از جمله تهدید برای حمله زمینی به رفح در جنوب غزه آماده است.

همچنین در پی حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به بخش‌هایی از رفح (در جنوب نوار غزه، هم مرز با مصر) یک پژوهشگر مطرح مصری-آمریکایی در توئیتی از انفعال ارتش مصر در برابر نقض حاکمیت این کشور توسط رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

«سام یوسف» تحلیلگر، پژوهشگر و نویسنده برجسته با انتشار یک پست در پلتفرم ایکس نوشت: حمله اسرائیل به گذرگاه رفح یک شوک بزرگ برای تمام مصری‌ها بود.

وی افزود: ارتش اسرائیل معاهده کمپ دیوید را به صورت آشکاری زیر پا گذاشته و در حال درگیری نزدیک گذرگاه رفح است. صهیونیست‌ها از محور فیلادلفیا عبور کرده اند. این در حالی است که ارتش مصر تاکنون در برابر نقض حاکمیت این کشور هیچ واکنشی نشان نداده است.

سام یوسف اضافه کرد: ارتش اسرائیل در برابر چشمان همگان حاکمیت مصر را نقض کرد و تمام خبرگزاری‌ها این خبر را منتشر کردند. این واقعاً یک فاجعه است.

منبع:مهر

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

ابراهیم رئیسی به شهادت رسید

قطع مستمری ۹۰هزار نفر در سازمان هدفمندی یارانه‌ها

خشونت جنسی علیه مردان در فلسطین، یک واقعیت غیرقابل انکار!

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

پیشنهاد سردبیر
زندگی