چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ 17 April 2024
جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
کد خبر: ۵۸۹۷۰

علم الهدی: اینستاگرام و واتس‌آپ، فراماسونی هستند!

علم الهدی: اینستاگرام و واتس‌آپ، فراماسونی هستند!
امام جمعه مشهد گفت: وظیفه شورای عالی فضای مجازی این است که هم در مقابل بی‌دینی‌ها و لامذهبی‌های شبکه‌های خارجی بایستد و هم شبکه‌های بومی داخلی را تهذیب کند که برنامه شبکه خارجی را نخواهند اجرا کنند تا مردم آنان را بپسندند

به گزارش روزنامه اینترنتی فراز، حجت الاسلام علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نمازجمعه این هفته ۲۳دی‌ماه در حرم امام رضا علیه‌السلام، با بیان این‌که خداوند متعال در یک آیه شریفه معیار عداوت و دشمنی دشمنان انقلاب و اسلام را برای ما مشخص کرده است، اظهار کرد: خداوند در آیه ۲۱۷ سوره بقره می‌فرماید «وَ لا یَزالُونَ یُقاتِلُونَکُمْ حَتَّی یَرُدُّوکُمْ عَنْ دینِکُمْ إِنِ اسْتَطاعُوا وَ مَنْ یَرْتَدِدْ مِنْکُمْ عَنْ دینِهِ فَیَمُتْ وَ هُوَ کافِرٌ ...».

 

وی با اشاره به این‌که در این آیه شریفه مشخص شده دشمن تا کجا با ما دشمن است، ادامه داد: «برادران و خواهران، انقلاب مقدس اسلامی ما که از نهضت امام شروع شد، با مبارزه شروع شد، مبارزه با دشمنان خدا، انگیزه کسانی که در این انقلاب پشت سر امام راه افتادند فقط دین خدا بود و دشمن دقیقأ متوجه شد که حمایت مردم از انقلاب و پشتیبانی مردم از حرکت امام به خاطر دینشان است، از آن روز مبارزه ما شروع شد».


امام جمعه مشهد مقدس اضافه کرد: ۱۵سال کامل مردم مبارزه کردند تا انقلاب به پیروزی رسید، در طی ۴۲سال هم تا الان انواع شگردها، فتنه‌ها و جنایت‌ها را دشمن نسبت به ما مرتکب شده و همه جا شکست خورده است. شکست دشمن یک رمز بیشتر نداشته و آن، دینداری مردم بوده است. مردم دینشان را می‌خواهند، پای دینشان ایستاده‌اند ، خون دادند و جوان دادند و به همه مشکلات معیشتی و اقتصادی که دشمن برایشان ایجاد کرده، صبر می‌کنند و ایستادند چون پای دین ایستادند و با دشمن مبارزه می‌کنند».

 

علم‌الهدی ابراز کر: «این جنگ تا زمانی که ما از دینمان برگردیم، تا شما پای دین ایستادید، ادامه دارد و این‌ها با شما جنگ دارند لذا مسئله لچربازی که این‌ها با یک شلختگی و وحشی‌گری فرهنگی انجام دادند در اهانت به مقام معظم رهبری و ولی فقیه، این از ضعف و ناکامی دشمن در حرکت‌های اخیر بود».

وی به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان اهل بیت اشاره کرد و گفت: «طرحی که دیروز رهبری فرمودند همین است، دشمن طرحش جامع بود اما محاسبه‌اش اشتباه بود، حساب کردند که نظام از بین رفته و مردم پای این نظام نمی‌ایستند اما در عین حال با همه هزینه‌های کلانی که متحمل شد، شکست خورد و مفتضح شد. این شکست خورده‌ی مفتضح جز به فحش دادن به چیز دیگری نمی‌تواند متوسل شود، توسل به فحش دادن به رهبری نتیجه شکست او است، وقتی همه هزینه هایش بی‌نتیجه شد،فحش می‌دهد».

 

وی اظهار کرد: «چرا به رهبری فحش می‌دهند؟ به خاطر این که دشمن می‌داند این خیمه نظام یک عمود بیشتر ندارد و آن عمود، «ولایت و رهبری» است، اگر مردم از اطراف این عموم کنار بروند و این عمود پایین بیاید، این خیمه می‌خوابد و این را دشمن تشخصی داده، با مردم تا زمانی می‌جنگد که این عمود برپاست».

 

این عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: «اگر روزی حاکمیت ولایت که دنباله ولایت پیابر و اهل بیت (علیها سلام) است از این کشور برداشته شد، مردم دیگر بی‌دین می‌شوند و دین ندارند، به گفته قرآن، «دشمن تا جایی می‌جنگند تا شما از دین برگردید»، این یک تحلیل حساب شده هم برای دشمن و هم برای ما هست. به همان ملاکی که مردم از دین دست برنمی‌دارند، از ولایت نیز دست برنمی دارند چون اگر بنا شد ولایت نباشد، دین حاکم نیست لذا به پیاده نظام دیکته‌ای خودشان می‌گفتند به رهبری فحش دهید و اهانت کنید، به رئیس جمهور و مسئولان اهانت نکنید و فقط به رهبری فحش دهید».

 

وی  افزود: اگر بنا شد مسئله حجاب به همین شکل ادامه پیدا کند که عده‌ای مزدور اجاره‌ای دشمن که روسری از سر برداشتند، بخواهند کارشان را پیش ببرند و دیگر حجاب در کشور ما از آن هیبت خود بیفتد، پیشرفت دشمن است و عقب‌نشینی از دین است که عقب‌نشینی از دین دشمن را پیروز می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با انتقاد از نگاه برخی سیاسیون در حذف دین از سیاست، تصریح کرد: «متأسفانه در جامعه عده‌ای نظریات خاص خودشان را دارند که یا در سیاست آنقدر خودشان را سیاست‌مدار می‌دانند که دین را از سیاست کنار می‌زنند و یا از اول گرایشات دینی‌شان ضعیف است که رهبری هر فرمایشی می‌فرمایند، به نفع خودشان مصادره می‌کنند؛ رهبری نفرمودند این‌هایی که کشف حجاب کردند و روسری از سر برداشتند، فرمودند کسانی که در حجاب ضعیف هستند را بی‌دین و ضد انقلاب نگیرید».

 

امام جمعه مشهد به بیان مطالبات مردمی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی پرداخت و گفت: «مطلب اول، این که صداوسیما از عناصر فاسد و آلوده در هنرمندان در رسانه‌های صداوسیما استفاده نکنند و صاحبان رسانه‌های مطبوعاتی از یک مشت سلبریتی بی‌دین و فاسد مرجع‌سازی نکنند».

وی افزود: «مطلب دوم این است که بخش سینما و هنر وزارت ارشاد و شبکه‌های افسارگسیخته فضای مجازی باید تحت کنترل در بیاید، این که هر خلافی خواستند بگویند، بنویسند و آزادانه عمل کنند، لازمه‌اش عقب‌نشینی در جنگ با دشمن است؛ دیگر این که باید توجه کرد شورای عالی فضای مجازی حق ندارد نسبت به شبکه‌های فراماسونی اینستاگرام و واتس‌آپ روی خوش نشان دهد، حق ندارد پهنای باندی که در اختیار شبکه‌های خارجی قرار می‌دهد را از شبکه‌های داخلی دریغ کند».

 

 علم‌الهدی بیان کرد: «موضوع دیگر، وظیفه شورای عالی فضای مجازی این است که هم در مقابل بی‌دینی‌ها و لامذهبی‌های شبکه‌های خارجی بایستد و هم شبکه‌های بومی داخلی را تهذیب کند که برنامه شبکه خارجی را نخواهند اجرا کنند تا مردم آنان را بپسندند؛ همچنین وزارت ارشاد حق ندارد در جشنواره فجر زیر پای هنرمندان فاسدی که با جریان برانداز صهیونیستی همدردی و هم صحبتی کردند، فرش پهن کنند».

 

وی به دیگر مطلب مطالبه شده مردمی اشاره کرد و گفت: «طبق قانون حجاب، وزارت صمت موظف است از تولید پوشاک غیرشرعی و غیر عفیفانه جلوگیری کند و جامعه ما را از نظر پوشش حجاب تأمین کند؛ علاوه بر آن، صداوسیما نیز حق ندارد آنتنی که هر دقیقه ده‌ها میلیون تومان هزینه دارد، به این عناصر فاسد و آلوده سخنگوی جریان معاند نظام واگذار کند، این‌ها در عرصه صداوسیما مانور بدهند و شخصیت‌پردازی برای خودشان داشته باشند».

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خطاب به نمازگزاران تأکید کرد: «توجه داشته باشید در مملکت ما هنر ارزش دارد، علم ارزش دارد و مردم ما در همه اصناف و مشاغل ارزشمند هستند اما آنی که ارزشش از همه ارزش‌ها بالاتر است و مردم در راهش جان می‌دهند، ارزش دین است. آن چه مسلم است، مردم ما در رأس همه خواسته‌هایشان «دین‌خواهی» است، در برابر دشمن هم با همه چیز پای دین ایستادند، می‌جنگند و مبارزه می‌کنند تا شما را از دین خدا برگردانند، ما هم در برابر دشمن عقب نمی‌ایستیم و پای دینمان ایستاده‌ایم و اهانت به رهبر دین خودمان را تحمل نمی‌کنیم».

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

‏‎از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار چه می‌دانیم؟| این گزارش تکمیل می‌شود

حالا چه باید کرد؟

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

تجاوز سربازان اسراییلی به زنان در بیمارستان الشفا

مقام معظم رهبری سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری کردند

بچه‌های ظریف کجا زندگی می‌کنند؟

همه چیز درباره خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال | پرسپولیس به تامین اجتماعی واگذار می‌شود؟

خاتمی: آگاهانه و صادقانه رأی ندادم تا به هیچکس دروغ نگفته باشم

ظریف اسفند ۱۴۰۲؛ به زودی در فراز ببینید!

نقش اصلی روسیه در راه‌اندازی کانال زنگزور؛ ایران دور می‌خورد؟

پیشنهاد سردبیر

دیاکو حسینی در گفت‌وگو با فراز پاسخ موشکی و پهپادی به اسراییل را بررسی کرد

چرا ایران عملیات نظامی را از پیش اطلاع داد؟

در گفت‌وگوی فراز با ناصر نوبری، آخرین سفیر ایران در شوروی بررسی شد:

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

زندگی

هفت‌خوان خرید گوشی‌های اپل در ایران

به دار و دسته آیفون‌دارها خوش آمدید!