شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ 13 April 2024
سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
کد خبر: ۵۹۶۵۷

ادعای عجیب حسین شریعتمداری: مولوی عبدالحمید عضو حزب بهائیت شده

ادعای عجیب حسین شریعتمداری: مولوی عبدالحمید عضو حزب بهائیت شده
حسین شریعتمداری نوشت: نگاهی گذرا به مواضع شیخ عبدالحمید این احتمال را قوت می‌بخشد که ایشان از سوی دشمنان تابلودار اسلام (چه شیعه و چه سنی‌) شکار شده است و قبل از آن که در کسوت یک عالم اهل‌سنت باشد، عضو یک حزب سیاسی غربگرا با سمت و سوی حمایت از رژیم صهیونیستی به نظر می‌آید.

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان مدعی شد مولوی عبدالحمید از سوی «دشمنان تابلودار اسلام شکار» شده و او را عضو «حزبی صهیونیستی» بهائیت دانسته است!

به گزارش کیهان، حسین شریعتمداری نوشت: نگاهی گذرا به مواضع شیخ عبدالحمید این احتمال را قوت می‌بخشد که ایشان از سوی دشمنان تابلودار اسلام (چه شیعه و چه سنی‌) شکار شده است و قبل از آن که در کسوت یک عالم اهل‌سنت باشد، عضو یک حزب سیاسی غربگرا با سمت و سوی حمایت از رژیم صهیونیستی به نظر می‌آید!

او سپس به مرور مواضع مولوی عبدالحمید در ماه‌های اخیر پرداخت و نوشت: حالا جای این سؤال است که با توجه به موارد یاد شده که فقط ‌اندکی از بسیارها و مشتی از خروارهاست، آیا هنوز هم می‌توان آقای عبدالحمید را یک عالم دینی و معتقد به باورها و عقاید برادران و خواهران اهل سنت دانست؟! البته بسیاری از علمای محترم اهل سنت مواضع ایشان را به شدت محکوم کرده و بیرون از آموزه‌های اسلامی دانسته‌اند. رویکرد آشکار آقای عبدالحمید به رژیم صهیونیستی و کنار گذاشتن تمامی دیدگاه‌هایی که پیش از این علیه اسرائیل و در حمایت از اسلام و مسلمانان فلسطین مطرح کرده بود! این تلقی را پیش می‌کشد که استحاله ایشان با تغییر مسیر بن‌سلمان از اسلام به سوی صهیونیست‌ها بی‌ارتباط نباشد! و دور از انتظار نیست که صهیونیست‌های کودک‌کش (و به قول خود آقای عبدالحمید) منشأ تروریسم و کانون جنایات بی‌شمار علیه اسلام و مسلمانان، از کم‌اطلاعی جناب عبدالحمید نسبت به مبانی اسلام سوءاستفاده کرده و ایشان را در چنبره فریب خود گرفته باشند! که امید است به خود آیند.

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر

در گفت‌وگوی فراز با ناصر نوبری، آخرین سفیر ایران در شوروی بررسی شد:

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

زندگی

هفت‌خوان خرید گوشی‌های اپل در ایران

به دار و دسته آیفون‌دارها خوش آمدید!