سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ 23 April 2024
پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۸
کد خبر: ۵۹۹۳۴

میرلوحی: زاکانی روش قالیباف را پیش گرفته، یعنی مدیریت پر هزینه با نیروی انسانی بالا

میرلوحی: زاکانی روش قالیباف را پیش گرفته، یعنی مدیریت پر هزینه با نیروی انسانی بالا
محمود میرلوحی عضو سابق شورای شهر تهران در مورد وضعیت امروز تهران که با بارش برف کاملا قفل شده بود، گفت: اگر بنا بود مثل گذشته آن برف‌های پیوسته و سنگین بیاید چه پیش می‌آمد؟ در طول سال یک الی ۲ روز بارش برف داریم و این تعداد هم در نهایت با غافلگیری تمام می‌شود. مدیریت شهردار تهران مثبت نیست و این قضاوت به دلیل مسائل جناحی و رد صلاحیت‌ها و... نیست، زاکانی روش قالیباف را پیش گرفته و این یعنی مدیریت پر هزینه با نیروی انسانی بالا.

محمود میرلوحی عضو سابق شورای شهر تهران، در گفتگو با خبرنگار «انتخاب» با انتقاد از روش مدیریت بحران شهرداری به خصوص در مواقعی که با بارش در تهران مواجه می‌شویم، گفت: برف غالبا در تهران فقط چند منطقه را درگیر می‌کند و باقی مناطق بارانی است، اما همیشه دوستان ما غافلگیر می‌شوند، پیمانکاران مربوطه هم همیشه در این فواصل زمانی در سفر هستند.

وی افزود: وقتی صحبت از سود و پول‌های هنگفت می‌شود پیمانکاران حاضر هستند، من در مورد مدیریت پسماند در شورای شهر پنجم تهران رقم ۵ هزار میلیارد را برای پول‌هایی مطرح کردم که پیمانکاران سود می‌کنند؛ همه تعجب کردند، اما امروز این رقم به ۱۰ هزار رسیده است. با این حال باز هم در مدیریت‌ها فشل هستیم.

میرلوحی تاکید کرد: دفعات پیش هم همینطور فشل مدیریت شد؛ برف از صبح شروع شده بود و شن پاشی را دیر شروع کردند درحالیکه می‌شد از شب گذشته پیش بینی کرد و امکانات را توزیع کرد و اینطور نباشد که راهبندان شود، اما متاسفانه مسئولین به هواشناسی اعتقادی ندارند.

او در پایان گفت: در سیلاب‌های سنگین ۹۸ اگر مشکلی در تهران پیش نیامد به دلیل لایروبی مسیر‌ها بود. هر ۱۱ دره لایروبی شده بود. وقتی باران آمد پای هر پلی که احتمال بسته شدن نهر وجود داشت یک نفر دیده بان گذاشته می‌شد و از بحران‌ها بدین ترتیب جلوگیری شد، می‌توان با تدبیر از این اتفاقات جلوگیری کرد. اگر بنا بود مثل گذشته آن برف‌های پیوسته و سنگین بیاید چه پیش می‌آمد؟ در طول سال یک الی ۲ روز بارش برف داریم و این تعداد هم در نهایت با غافلگیری تمام می‌شود. مدیریت شهردار تهران مثبت نیست و این قضاوت به دلیل مسائل جناحی و رد صلاحیت‌ها و... نیست، زاکانی روش قالیباف را پیش گرفته و این یعنی مدیریت پر هزینه با نیروی انسانی بالا.

 
 

 

منبع خبر : انتخاب
منبع: انتخاب
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

‏‎از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار چه می‌دانیم؟| این گزارش تکمیل می‌شود

حالا چه باید کرد؟

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

تجاوز سربازان اسراییلی به زنان در بیمارستان الشفا

مقام معظم رهبری سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری کردند

بچه‌های ظریف کجا زندگی می‌کنند؟

پیشنهاد سردبیر

بررسی تامین حقابه هیرمند در گفتگوی فراز با مسعود امیرزاده

طالبان این بار آب را به شوره‌زار نمی‌فرستد؟!

دیاکو حسینی در گفت‌وگو با فراز پاسخ موشکی و پهپادی به اسراییل را بررسی کرد

چرا ایران عملیات نظامی را از پیش اطلاع داد؟

در گفت‌وگوی فراز با ناصر نوبری، آخرین سفیر ایران در شوروی بررسی شد:

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

زندگی

هفت‌خوان خرید گوشی‌های اپل در ایران

به دار و دسته آیفون‌دارها خوش آمدید!