دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ 24 June 2024
چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳
کد خبر: ۶۰۲۹۸

موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی:آقای رئیسی! قطار را در مسیر خطا هدایت می‌کنید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: آقای رئیسی شما راه را اشتباه می روید قطار را در مسیر خطا هدایت می کنید برادر عزیز به چه زبانی بگویم تورم با این دستفرمان علاج نخواهد شد گفتار درمانی فایده ای ندارد.

سید ناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست علنی امروز( چهارشنبه ۳ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: اجازه می خواهم قدری صریح تر سخن گفته و به خصوص با جوانان درد دلی کنم همان طور که می دانیم طی ماه های اخیر جریانی سنگین بسیار مرموز و پیچیده عزم خود را جزم کرده تا نه تنها نظام سیاسی و حاکمیتی کشور که حتی یکپارچگی سرزمین و اتحاد ملی ایران اسلامی را هدف تیر زهرآلود خود قرار دهد از آنجایی که ایرانی باغیرت و شرافتمند از هر نحله فکری حاضر به بازی در چنین سناریویی کثیفی نیست عده ای ولنگار، دوره گرد، تجزیه طلب فراری و دارای کارنامه سیاه از دزدی و آدم کشی تا وطن فروشی را در باشگاه منافقین جدید گرد هم آورده اند تا به زعم خودشان لیدری جریان بنیان افکن کشور را عهده دار شوند.

به گزارش فراز، بخش هایی از گفت و گوی لارگانی را در ادامه می خوانید:

 
  • ملت عزیز ایران قدری تفکر کنید این ها چه کسانی هستند؟ و چرا خودشان به خیابان نمی آیند؟ یکی از این ها به همراه سازمان منافقش به قدری منفور است که هیچ کس حاضر نیست حتی نامش در کنار نام آنها ذکر شود. یکی دیگرشان حتی توان اداره زندگی شخصی اش ندارد و از کیف پول مادرش ارتزاق می کند که البته این پول ها از اموال غارت شده ملت است.
  • دیگری به نحوه زننده ای بارها تصویرش روی جلد مجلات خاص غربی قرار گرفته و آن دیگری قبل از خروج از کشور تمام اموالش را خرج کرده و حتی یک ریال هم باقی نگذاشته است حالا چنین افرادی با چنین کارنامه سیاه که سال ها در آغوش غرب قرار گرفته اند به تحریک جوانان پاک و معصوم می پردازند که می دانیم این جوانان نیروهای مخلص و عاشق وطن هستند که هدفی جز توسعه و پیشرفت کشورشان ندارند.
  • قبول دارم مشکلات در کشور مخصوصا در حوزه اقتصادی کم نیست از همین رو دولت و همکارانم در مجلس و سایر نهادها را مخاطب سخنانم قرار می دهم که ما مسئول هستیم این مردم غیوری که برای حفظ کشور و انقلاب خون ها داده اند روا نیست در وضعیت فعلی زندگی کنند.
  • چند روز پیش مقام معظم رهبری به جد از مسئولان خواستند برای تورم که علاج پذیر هم هست فکر اساسی شود. بنده طی نطق های مختلف خدا را گواه گرفته و باز هم گواه می گیریم که هدفی جز موفقیت دولت آقای رئیسی و پیشرفت کشور نداشته و ندارم اما آقای رئیسی شما راه را اشتباه می روید قطار را در مسیر خطا هدایت می کنید برادر عزیز به زبانی بگویم تورم با این دستفرمان علاج نخواهد شد گفتار درمانی فایده ای ندارد.
  • جناب رئیس جمهور کنار گذاشتن نیروهای متخصص و کار بلد، عدم پایبندی به قوانین و متاسفانه رفیق بازی و قبیله گرایی در برخی وزارتخانه ها و نهادهای اقتصادی باعث شده تا اولین شرط لازم یعنی داشتن کابینه ای قدرتمند، متخصص و کاربلد برای عبور از شرایط فعلی اقتصادی فراهم نباشد. با وجود آمارهایی که ظاهرا برای رضایت خاطر شما یا موفق جلوه دادن کارنامه شان منتشر می شود کارخانه چاپ اسکناس به علت بی انضباطی مالی و کسری بودجه با سرعت بالا فعال است و تورم در حال افزایش است.
  • آقای رئیس جمهور راه و چاه کاملا مشخص است بر صورت سازندگان آمار های دروغین خاک بپاشید و فراخوان عمومی دهید در خصوص تورم شدید پنهان در تبصره مختلف بودجه سال آینده هشدار می دهم.
  • هشدار می دهم دشمنان فاز دوم آشوب ها را در زمین اقتصاد کلید زده اند ایجاد مزاحمت های شدید بر سر راه تجارت خارجی کشور تلاش برای محدودسازی فروش نفت ایران، سفرهای فشرده مقامات آمریکا به کشورهای منطقه و تشویق کشورها به قطع مالی با ایران، تشدید فشارها بر شرکای اصلی مالی ایران از جمله چین و ونزوئلا، نشان می دهد آمریکا از آشوب در قالب زن، زندگی و آزادی نتیجه نگرفته است و وارد فاز اقتصادی و امنیتی شده است.
  • در فاز امنیتی نشست های علنی و غیر علنی با عناصر شناخته شده از تجزیه طلبان تا منافقین جدید و قدیم و دعوت از آنها در محافل سیاسی و مجالس شان و برخی کشورهای اروپایی تماما نشانه هایی از نقشه های جدید با پیچیدگی های بیشتر نسبت به قبل است و حتی از زدن اتهام ساختگی به ایران در قضیه جنگ اوکراین کوتاه نیامده اند لذا وظیفه مسئولان است اجازه ندهند با تورم فزاینده و تشدید مشکلات اقتصادی خدای ناکرده زمینه برای سوء استفاده دشمنان فراهم شود. صبر اقتصادی مردم تمام شده است چرا که سفره معیشتی مردم در تنگنا قرار دارد.
 
 

 

منبع خبر : ایلنا
منبع: ایلنا
برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی