پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ 23 May 2024
شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶
کد خبر: ۶۰۳۹۷

ستاره مالنا با تیم برتون وارد رابطه شد!

ستاره مالنا با تیم برتون وارد رابطه شد!
«مونیکا بلوچی» و «تیم برتون» بر اساس گزارشی چهار ماه است که با یکدیگر «مخفیانه»‌ قرار می‌گذارند. اکتبر سال ۲۰۲۲ بلوچی ۵۸ ساله و برتون ۶۴ ساله در جشنواره فیلم لومیر در لیون فرانسه در کنار یکدیگر دیده شده بودند.

به گزارش سینماناب،بلوچی در لومیر یک جایزه افتخاری به کارگردان «ادوارد دست‌قیچی» (Edward Scissorhands) و «آلیس در سرزمین عجایب»‌ (Alice In Wonderland) اهدا کرد. این دو سپس در مراسم اکران فیلم صامت «لوییس لومیر» در کنار هم نشستند.

 

برتون روی صحنه گفته بود: «در تمام طول عمر به اندازه امشب عشق را احساس نکرده بودم. به بهترین مراسم خاکسپاری عمر من خوش‌آمدید!»

«دیلی میل» گزارش داده است که بلوچی و برتون از چهار ماه پیش با یکدیگر قرار می‌گذارند. بلوچی در سال ۲۰۱۳ از «ونسان کسل» جدا شده و پیش از آن از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۴ با «کلودیا کارلوس باسو» ازدواج کرده بود. او در سال ۲۰۱۹ نیز به رابطه با «نیکلاس لوفور» هنرمند فرانسوی پایان داد.

 

برتون در سال ۱۹۸۷ با «لینا گیسکه» ازدواج کرد و چهار سال بعد از او جدا شد. این فیلمساز سپس رابطه طولانی‌تری تا سال ۲۰۱۴ با «هلنا بونهام کارتر» داشت. آن‌ها از سال ۲۰۰۱ با یکدیگر قرار گذاشتند و دو دختر به دنیا آوردند.

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

ابراهیم رئیسی به شهادت رسید

قطع مستمری ۹۰هزار نفر در سازمان هدفمندی یارانه‌ها

خشونت جنسی علیه مردان در فلسطین، یک واقعیت غیرقابل انکار!

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

پیشنهاد سردبیر
زندگی