يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ 26 May 2024
شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
کد خبر: ۶۰۵۸۴
اختصاصی «فراز»

۴۰ دانش آموز دختر در کاشان به بیمارستان منتقل شدند

۴۰ دانش آموز دختر در کاشان به بیمارستان منتقل شدند
امروز شنبه ۱۳ اسفند ماه دانش آموزان هنرستان کتابچی کاشان دچار مسمومیت شده و ساعت ۱۲ ظهر به بیمارستان منتقل شده اند.

در پی مسمومیت دانش آموزان هنرستان دخترانه کتابچی کاشان، ۴۰ دانش آموز به بیمارستان شهید بهشتی کاشان و تعداد دیگری به بیمارستان نقوی کاشان منتقل شده اند.

به گزارش فراز، بر اساس اخبار ارسالی ظهر امروز تعدادی از دانش آموزان مدرسه دخترانه کتابچی بدحال شده که سریعا توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان اعزام شدند. در حال حاضر مسئولان  کاشان و‌نیروهای امدادی و انتظامی در محل مدرسه در حال رسیدگی به وضعیت دانش آموزان و بررسی موضوع هستند. 

 براساس اطلاعات کسب شده خبرنگار فراز ۴۰ دانش آموز دختر منتقل شده به بیمارستان شهید بهشتی کاشان تا زمان انتشار این خبر در حال دریافت  اکسیژن و مراحل درمانی در اورژانس این بیمارستان هستند و تعدادی دیگر نیز به بیمارستان تقوی منتقل شده که از تعداد و وضعیت آن‌ها اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

دانش آموزان مسموم شده گزارش کرده‌اند که بویی شبیه بوی نارنگی گندیده استشمام کرده و سپس دچار علائمی چون تهوع و سرگیجه شده اند.

به گفته یک منبع مطلع در بیمارستان شهید بهشتی کاشان در حال حاضر نمایندگانی فرمانداری، وزارت آموزش و پرورش و دیگر نهادهای ذی ربط شهرستان در دفتر ریاست بیمارستان جلسه فوری برگزار کرده‌اند.

 

 

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی