چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ 19 June 2024
چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۶۰۶۸۶

دادگستری کردستان: ۳ لیدر شایعه‌پراکنی درباره بدحالی دانش‌آموزان دستگیر شدند

دادگستری کردستان: ۳ لیدر شایعه‌پراکنی درباره بدحالی دانش‌آموزان دستگیر شدند
حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی رئیس‌کل دادگستری کردستان با اشاره به شایعات مطرح‌شده در چند روز اخیر درباره وضعیت دانش‌آموزان در مدارس، ضمن دستور پیگیری قاطع این مسئله در استان، از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به این موضوع در شعب بازپرسی دادسرای سنندج و شهرستان‌های کردستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری کردستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسین حسینی با اشاره به شایعات مطرح‌شده در چند روز اخیر درباره وضعیت دانش‌آموزان در مدارس، ضمن دستور پیگیری قاطع این مسئله در استان، از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به این موضوع در شعب بازپرسی دادسرای سنندج و شهرستان‌های کردستان خبر داد.

وی گفت: به دستور دادستان مرکز استان، کمیته‌ای شامل پلیس اطلاعات و اداره اطلاعات استان تشکیل شده که مسئول رصد و شناسایی افراد و عواملی هستند که اقدام به شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی می‌کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان افزود: خوشبختانه تاکنون در این خصوص ۵ نفر از لیدر‌ها و سرشبکه‌های این موضوع شناسایی شده و ۳ نفر از این افراد دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی بیان کرد: همچنین دستور تعقیب و دستگیری بیش از ۱۰ نفر دیگر در استان کردستان صادر شده است.

حسینی ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و بازی با افکار عمومی را دارند، عنوان کرد: دستگاه قضائی با افرادی که در این جهت اقدام به شایعه‌پراکنی می‌کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.

 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی