دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ 15 July 2024
دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
کد خبر: ۶۰۸۳۶
فرمانده انتظامی تهران:

پلیس از ظرفیت مساجد و گروه‌های مردمی در شب چهارشنبه سوری استفاده خواهد کرد

پلیس از ظرفیت مساجد و گروه‌های مردمی در شب چهارشنبه سوری استفاده خواهد کرد
سردار عباسعلی محمدیان در نشست خبری که صبح امروز در مقر فاتب برگزار شد، به تمهیدات پلیس برای چهارشنبه سوری اشاره کرد و گفت: امیدواریم که اقدامات پلیس موجب افزایش احساس امنیت شهروندان و به تبع آن ارتقاء رضایتمندی و احساس امنیت در میان مردم شود. ما به دنبال کاهش فاصله وقوع تا کشف جرم هستیم. وی در پاسخ به پرسشی درباره استفاده از ظرفیت نیرو‌های مردمی در تامین امنیت نیز گفت: پلیس از ظرفیت مساجد و گروه‌های مردمی استفاده خواهد کرد.

 سردار عباسعلی محمدیان در نشست خبری که صبح امروز در مقر فاتب برگزار شد، به تمهیدات پلیس برای چهارشنبه سوری اشاره کرد و گفت: امیدواریم که اقدامات پلیس موجب افزایش احساس امنیت شهروندان و به تبع آن ارتقاء رضایتمندی و احساس امنیت در میان مردم شود. ما به دنبال کاهش فاصله وقوع تا کشف جرم هستیم.

وی با اشاره به چهارشنبه‌سوری گفت: پلیس از مدت‌ها قبل اقدامات خود برای چهارشنبه‌سوری را آغاز کرد و در همین راستا نیز ٨٠ تن مواد اولیه ساخت مواد محترقه دست‌ساز نظیر اکلیل سرنج را در تهران در انبار‌ها شناسایی و صورتجلسه کردیم تا تا تحت نظر پلیس برای مصارف صنعتی استفاده شود.

وی با بیان اینکه چهار میلیون قطعه انواع موادمحترقه قاچاق و غیرمجاز نیز تاکنون کشف شده است، گفت: همچنین ۷۰۰ کیلوگرم مواد محترقه پرخطر را کشف کرده و از توزیع آن جلوگیری کردیم.

محمدیان با بیان اینکه تاکنون ۱۲۴ نفر به دلیل ارتکاب جرائم مرتبط با چهارشنبه آخر سال دستگیر شده اند، گفت: ١٧انبار هم پلمب شده است.

به گفته محمدیان ارزش مواد محترقه قاچاق کشف شده، ١۵٠ میلیارد ریال است.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه نگاه پلیس به شب چهارشنبه سوری نگاهی اجتماعی است، گفت: در روز سه‌شنبه از ساعت سه بعد ازظهر اقدامات و استقرار پلیس در خیابان‌ها و محلات تهران آغاز شده و پلیس با اخلالگران آرامش شهروندان برخورد خواهد کرد.

به گفته محمدیان وسایل نقلیه‌ای که در این شب ایجاد مزاحمت کنند تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می‌شوند. افرادی که برای شهروندان هم ایجاد مزاحمت کنند تا پایان تعطیلات نوروز با هماهنگی قضایی بازداشت می‌شوند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره استفاده از ظرفیت نیرو‌های مردمی در تامین امنیت نیز گفت: پلیس از ظرفیت مساجد و گروه‌های مردمی استفاده خواهد کرد.

 
 

 

منبع خبر : ايسنا
منبع: ایسنا
برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی