چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ 19 June 2024
شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
کد خبر: ۶۲۰۴۵

فرماندار زاهدان: گاز مایع با کارت الکترونیکی سوخت توزیع خواهد شد

ابوذر نخعی فرماندار زاهدان با اشاره به الکترونیکی شدن فرآیند دریافت گاز مایع افزود: همانطور که هم استانی ها و شهروندان مطلعند در قانون بودجه به لحاظ رفاه حال همشهریان ترتیبی اتخاذ شده که فرآورده های نفتی خصوصاً گاز مایع در بستر الکترونیکی و کارت الکترونیکی سوخت توزیع شود.

 

ابوذر نخعی افزود: همشهریان برای دریافت گاز مایع ثبت نام های لازم در سامانه شرکت نفت را انجام دهند و همان کارتی که بابت نفت تعریف شده از همان کارت اقدام به دریافت گاز مایع خود کند.

نخعی گفت: در خصوص ادارات، نهادها، اصناف نیز سامانه سدف پیش بینی شده که آنها باید در سامانه ثبت نام و تقاضای خود را ثبت کنند و اقدام به دریافت گاز مایع کند.

فرماندار زاهدان ادامه داد: در خصوص اتباع خارجه نیز ترتیبی اتخاذ شده تا در اداره کل اتباع و امور مهاجرین جهت دریافت گاز مایع ثبت نام انجام دهند.

وی با اشاره به هدفمند شدن سیستم عرضه افزود؛ این سیستم، سیستمی نظام مند است که عرضه خارج از شبکه را محدود و حذف میکند و شهروندان بدون واسطه می توانند گاز مایع خود را دریافت کنند.

نخعی خاطرنشان کرد: شهروندانی که از گاز مایع جهت سوخت خودرو استفاده می کنند با تدابیر پیش بینی شده به شرکت ها توزیع کننده ابلاغ شده تاسیساتی ایجاد شود تا بصورت استاندارد، گاز مورد نیاز در اختیار مردم قرار گیرد و سطح ایمنی بالاتر و توزیع آن به صورت منظم و عادلانه صورت پذیرد.

 
 

 

منبع خبر : ايسنا
منبع: ایسنا
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی