جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ 19 July 2024
شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۶۶۱۹۲

هشدار مهم یک اصولگرا به رئیسی؛ از سرنوشت احمدی‌نژاد عبرت بگیرید

هشدار مهم یک اصولگرا به رئیسی؛ از سرنوشت احمدی‌نژاد عبرت بگیرید
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: ذره‌ای در این موضوع شک نکنید که اگر رئیسی هم مطابق میل آنها عمل و رفتار نکند به راحتی از وی هم عبور خواهند کرد. نگاه کنید امروز چه تعاریفی از آقای رئیسی میشود و همزمان سالهای اول روی کارآمدن احمدی‌نژاد را تصور کنید.

 روزنامه آرمان ملی با غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس و رئیس فراکسیون مستقلین مجلس دهم  گفت‌وگو کرده است.

 

به گزارش فراز، بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید: 

 

 

  • توصیه و درخواست من از آقای رئیسی این است که در دام این نفوذیها و انقلابیون جعلی نیفتد. رئیسی نیز باید هوش و حواس خود را جمع کند. این خالص‌سازی قطعا در سالهای آتی به جایی خواهد رسید که کافی است آقای رئیسی برخلاف نظر آنها عمل نماید که تندروها از روی اسم وی رد میشوند. ذره‌ای در این موضوع شک نکنید که اگر رئیسی هم مطابق میل آنها عمل و رفتار نکند به راحتی از وی هم عبور خواهند کرد. نگاه کنید امروز چه تعاریفی از آقای رئیسی میشود و همزمان سالهای اول روی کارآمدن احمدی‌نژاد را تصور کنید. خالص‌ترین نیروها تصفیه میشوند، اما کسانی که به هر نحوی در حال نفوذ هستند ناخالص‌ترین افراد هستند. 
  • مگر میشود کسی ادعای انقلابی‌گری داشته باشد، اما وضع معیشت کشور روز به روز سخت‌تر شود؟ این چه انقلابی‌گری است که نتیجه‌اش در اشتغال، مسکن، معیشت، آلودگی محیط زیست، خروج از رکود، بیکاری و... این گونه است؟ این انقلابی‌گری نیست. انقلابی‌گری یعنی دادن خدمات رفاهی به مردم و ایجاد رضایت در مردم. 
  • من نمیگویم دولت آقای روحانی بی‌عیب و اشکال بود. اما ای کاش این حجم از مساعدتهایی که با این دولت میشود حتی نصف در نصفش با دولت آقای روحانی میشد آن وقت خیلی از مشکلات حل بود. 
  • من فکر میکنم این مساله بدین جهت است که آقای رئیسی و مخبر اقتصاددان نیستند و اطلاعی از علم اقتصاد ندارند و از این مهمتر اینکه در دولت برخی نیروهای تندرو هستند. چه بسا که برخی از این آمارها برای خراب کردن آقای رئیسی داده میشود.

 

منبع خبر : آرمان ملی
منبع: آرمان ملی
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ تنها کسی که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟| چه کسانی کشته و چه کسانی جان سالم به‌در بردند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی