جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳ 19 July 2024
شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰
کد خبر: ۶۶۳۰۵

پیش‌بینی وضعیت هوا طی روزهای آینده؛ تداوم بارش در این استان‌ها

پیش‌بینی وضعیت هوا طی روزهای آینده؛ تداوم بارش در این استان‌ها
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم بارش در نقاط مختلف کشور و افزایش سرعت وزش باد در شرق و شمال شرق کشور خبر داد.

صادق ضیاییان افزود: از روز شنبه تا ظهر دوشنبه (۱۵ تا ۱۷ مهرماه) در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود. در نوار شمالی به‌ویژه در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما پیش بینی می.شود.

وی اضافه کرد: اوایل شب دوشنبه در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و در گیلان افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: سه شنبه (۱۸ مهرماه) با گذر موج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور در برخی مناطق شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران رگبار باران و وزش باد، گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در سواحل دریای خزر وزش باد شمالی و ابرناکی همراه با بارش و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود. طی این روز در شرق اردبیل، گیلان و غرب مازندران بارش شدت خواهد داشت.

ضیاییان ادامه داد: طی این روز دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود و در ارتفاعات اردبیل بارش برف دور از انتظار نیست.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اضافه کرد: چهارشنبه (۱۹ مهرماه) بارش در سواحل شمالی ادامه خواهد داشت و در استانهای واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و در دامنه های جنوبی البرز واقع در زنجان ، قزوین، البرز و تهران ابرناکی وزش باد و رگبار باران رخ می‌دهد. درضمن بعد از ظهر وزش باد در شمال شرق و شرق کشور افزایش می یابد.

ضیاییان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۶مهر) کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و روز دوشنبه ( ۱۷ مهر) کمی ابری، وزش باد با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


 

منبع خبر : ايسنا
منبع: ایسنا
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ تنها کسی که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟| چه کسانی کشته و چه کسانی جان سالم به‌در بردند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی