سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ 21 May 2024
سه‌شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۲
کد خبر: ۷۲۰۹۸

شاخص بازار بورس ، امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

شاخص بازار بورس ، امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
 بازار سرمایه در این روز‌ها متاثر از اخباری که در خصوص التهابات منطقه منتشر می‌شود، رفتار هیجانی دارد.

بازار سهام در این روز‌ها و متاثر از اخباری که در خصوص التهابات منطقه منتشر می‌شود رفتار هیجانی از خود بروز می‌دهد. در چنین شرایطی اگر چه بازار کار خود را با نزول آغاز کرد، اما رفته رفته و در ساعات انتهایی بازار برخی از سهام شاخص ساز توانستند خود را به محدوده‌ی مثبت برسانند؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۵ هزارواحدی به ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار واحد رسید. همچنیننیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۲۸۰۰ واحدی به ارتفاع ۷۲۳ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «فولاد» و «شستا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «مارون» و «شگویا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «وبملت» و «فملی» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرمان»، «خاور» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

گفتنی است صندوق‌های طلا، با توجه به کاهش نرخ ارز غیر رسمی و برداشته شدن محدودیت دامنه نوسان، همگی کار خود را در دامنه‌ی منفی آغاز کردند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۴ هزار میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۶۴۴ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۲۸ نماد در محدوده مثبت و ۲۹۸ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۳۴ نماد در محدوده مثبت و ۱۹۲ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع:ایسنا

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

ابراهیم رئیسی به شهادت رسید

قطع مستمری ۹۰هزار نفر در سازمان هدفمندی یارانه‌ها

خشونت جنسی علیه مردان در فلسطین، یک واقعیت غیرقابل انکار!

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

پیشنهاد سردبیر
زندگی