شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ 18 May 2024
شنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
کد خبر: ۷۲۳۰۳

رسانه‌های اسرائیلی: ۲۵۰ هزار فلسطینی رفح را ترک کرده‌اند

رسانه‌های اسرائیلی: ۲۵۰ هزار فلسطینی رفح را ترک کرده‌اند
رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که این رژیم برای حمله به رفح آماده می‌شود و ۲۵۰ هزار فلسطینی این منطقه واقع در جنوبی‌ترین قسمت غزه را ترک کرده‌اند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که تقریبا ۲۵۰ هزار فلسطینی بعد از خروج نیروهای اشغالگر از شهر غزه و رفتن به سمت منطقه‌ خان‌یونس و منطقه مرکزی نوار غزه، از ترس حمله احتمالی به رفح این منطقه را ترک کردند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم قصد داشت این هفته اطلاعیه‌هایی منتشر کند مبنی بر اینکه مردم رفح باید این منطقه را ترک کنند اما نتانیاهو بعد از حمله موشکی و پهپادی ایران و تمایلش به دریافت حمایت کامل از آمریکا، در لحظه‌های آخر تصمیم گرفت که این اقدام را به تعویق بیندازد.

در این گزارش آمده است: اسرائیل قصد دارد در دو هفته آتی ۱۰ هزار چادر تهیه و آن‌ها را در خارج از رفح نصب کند، علاوه بر این ۳۰ هزار چادر دیگر نیز در آینده فراهم خواهد کرد.

این اقدامات در حالی انجام می‌شود که گزارش‌ها نشان می‌دهد حمله زمینی به رفح حتمی است و اظهارات رسمی صهیونیست‌ها به‌ویژه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همین امر را ثابت می‌کند.

ارتش رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته اعلام کرد که عملیات نظامی در ارودگاه النصیرات واقع در مرکز غزه که چندین روز به طول انجامید و منجر به ویرانی‌ها شد، به پایان رسیده است.

یکی از فرماندهان تیپ ناحال در این راستا به نظامیان صهیونیست گفت: عملیات در اطراف اردوگاه النصیرات به پایان رسید تا راهی رفح شویم و در آنجا نیز به آنها ضربه وارد کنیم.

برخی رسانه‌های انگلیسی نیز گزارش دادند که اسرائیل تانک‌ها و نفربرهای خود را به سمت نوار غزه به حرکت درآورده است و برای حمله به رفح آماده می‌شود.

منبع:خبرآنلاین

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

‏‎از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار چه می‌دانیم؟| این گزارش تکمیل می‌شود

حالا چه باید کرد؟

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

پیشنهاد سردبیر
زندگی