شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ 18 May 2024
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۳
کد خبر: ۷۲۸۱۱

پلمب فروشگاه لوازم خانگی قاچاق در شمال تهران

پلمب فروشگاه لوازم خانگی قاچاق در شمال تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰ دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۷۰ میلیارد ریال از فروشگاهی در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی  موفق به کشف یک محل  عرضه  لوازم خانگی قاچاق در شمال تهران شدند. تحقیقات اولیه کارآگاهان حکایت از این داشت که مدیرفروشگاهی در شمال تهران با دپوی مقادیری لوازم خانگی قاچاق در حال فروش کالای قاچاق به مشتریان خود است. 

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: با شناسایی هویت مالک فروشگاه، هماهنگی با مقام قضائی انجام شد و در نهایت تیمی از ماموران برای بازدید از فروشگاه به نشانی اعلامی اعزام شده و در بررسی های بیشتر از این این مکان  ۲۲ دستگاه ماشین لباسشویی، هشت دستگاه یخچال فریزر، ۲۰ دستگاه جاروبرقی و ۲۵ دستگاه سایر لوازم آشپزخانه خارجی را که فاقد هرگونه مجوزهای قانونی و گمرکی بودند، کشف و ضبط کنند.

افشاری با بیان اینکه مالک فروشگاه مذکور دستگیر شد، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

به گفته وی کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۷۰ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند. همچنین مغازه مذکور نیز با دستور مقام قضایی پلمب شد.

منبع:ایسنا

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

روایت خبرگزاری قوه قضاییه از مرگ نیکا شاکرمی

مشروبات الکلی تقلبی کجا و چطور پر می‌شوند؟

دیدگاه؛ چرا حکمرانان شنبه را تعطیل نمی‌کنند؟

هزینه عملیات نظامی ایران علیه اسراییل چقدر شد؟

مهریه؛ ابزار سودجویی برخی زنان یا زورگویی برخی مردان؟!

یک بزم کوچک در اسپیناس پالاس...

ماجرای انفجار در اصفهان چیست؟| آمریکا: از گزارش‌هایی درباره‌ی حمله اسرائیل به داخل ایران مطلعیم| فعال شدن پدافند هوایی ایران در آسمان چند استان کشور

حمایت از کدام خانواده؟

چرا تروریست‌ها چابهار را هدف گرفتند؟ | ظرفیت بندر چابهار بیشتر از گوادر است | جنبش‌های تجزیه‌طلبانه بلوچی مخالف سرمایه‌گذاری چین در چابهار هستند

۹۵ درصد قصور پزشکی در بیمارستان بیستون؛ دلیل فلج مغزی بهار

بیانیه سیدمحمد خاتمی در ارتباط با حمله به ساختمان كنسولگرى ايران در سوریه

‏‎از حمله تروریستی به مقر نظامی در راسک و چابهار چه می‌دانیم؟| این گزارش تکمیل می‌شود

حالا چه باید کرد؟

برد و باخت ایران در جنگ اوکراین | جمهوری باکو دست‌ساز استالین است

پیشنهاد سردبیر
زندگی