چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ 26 June 2024
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
کد خبر: ۷۳۴۷۱
ارزیابی نقوی حسینی، فعال سیاسی اصولگرا از رایزنی های بهارستان :

  گرفتن تالار و دادن ناهار و شام  برای ریاست مجلس نو ظهور است / مشکلات قالیباف برای رسیدن به ریاست جدی است

  نشستن دوباره بر صندلی ریاست مجلس، برای محمد باقر قالیباف، سخت شده و راهی پر پیچ و خم در پیش دارد. برهمین اساس نیز او و اطرافیانش لابی با نمایندگان خاصه منتخبان جدید مجلس را کلید زده و سعی در جلب نظر و آرای منتخبان مجلس دوازدهم دارند

حسین نقوی حسینی، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ریاست قالیباف در مجلس بیان کرد: او دو رقیب جدی دارد که به سرعت پشت سر وی حرکت می‌کنند. یکی از آن‌ها آقای متکی از شورای وحدت است. رقیب دیگر قالیباف، آقای ذوالنوری است.

 گرفتن تالار و دادن ناهار و شام  برای ریاست مجلس نو ظهور است / مشکلات قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس  جدی است

مشکلات قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس جدی است
 
  نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه  کار آقای قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس با مشکلات جدی مواجه خواهد شد، ادامه داد: قالیباف دو رقیب جدی دارد که به سرعت پشت سر وی حرکت می‌کنند. یکی از آن‌ها آقای متکی از شورای وحدت است. آقای متکی سوابق نسبتاً مقبولی دارد و با توجه به رایزنی‌ها و فعالیت‌هایی که دارد انجام می‌دهد، می‌خواهد جای خودش را در این فضا باز کند.
او افزود:رقیب دیگر آقای قالیباف، آقای ذوالنوری است. ایشان از این لحاظ شانس بهتری دارد که اگر بتواند نظرات همه کسانی که با ریاست آقای قالیباف مخالف هستند، را تأمین کرده و این دیدگاه را نمایندگی کند، می‌تواند شانس رقابت خیلی جدی‌تری داشته باشد.

 گرفتن تالار و دادن ناهار و شام  برای ریاست مجلس نو ظهور است / مشکلات قالیباف برای رسیدن به ریاست مجلس  جدی است

بیشتر بخوایند:

ضیافت ریاست در هتل بزرگ تهران 
 ویدیو؛ افول رضاخانِ حزب‌اللهی...


دست قالیباف برای برگزاری همایش‌های سنگین بازتر است
نقوی حسینی در ادامه با اشاره به رایزنی‌های یاران قالیباف با منتخبان مجلس دوازدهم برای حفظ ریاست او، گفت:درمجالس گذشته هم کسانی که مدعی ریاست یا خواهان حضور درهیأت رئیسه بودند، سعی می‌کردند جلساتی با نمایندگان منتخب برگزار کرده و با آن‌ها رایزنی کنند، اما از آنجا که آقای قالیباف در حال حاضر در موضع ریاست مجلس قرار دارند، بنابراین دستش بازتر بوده و امکانات بیشتری هم در اختیار دارد؛ قطعاً می‌تواند همایش‌های سنگین‌تر و وزین‌تری را برگزار کند. البته قبلاً، این سبک تالار و ناهار و شام را نداشتیم و نوظهور است  یا خیلی به ندرت داشتیم، اما این دفعه اتفاق افتاده است. قطعاً این رایزنی‌ها و نشست‌ها در نزدیک کردن آقای قالیباف به صندلی ریاست مجلس تاثیرگذار است.
 او در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در این نشست‌ها، وعده‌هایی داده می‌شود یا سهم‌دهی هم اتفاق می‌افتد، تاکید کرد: قطعاً در این رایزنی‌ها، تقسیم جایگاه‌ها صورت می‌گیرد.
 
نقوی حسینی با اشاره به احتمال انصراف قالیباف در مجلس گفت:طرح چنین موضوعی واقعاً در شأن نماینده ملت نیست. وقتی که شخصی خودش را در معرض رأی ملت می‌گذارد و رأی می‌آورد، وکیل همه ملت ایران است و حتماً نباید در جایگاه ریاست قرار بگیرد.

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

جای مسائل بهداشت و درمان در سخنان نامزدها خالی است | افرادی مانند پزشکیان سابقه کار در حوزه سلامت را دارند

سعید جلیلی؛ از قطعنامه‌های فصل هفتمی تا دولت سایه

امیر کویت در مسیر بن سلمان؟!

بازی پیچیده کشورهای عرب خلیج فارس میان تهران و اسراییل

از سرگیری روابط ایران با بحرین؟ روسیه میانجی‌گری می‌کند؟

اینفوگرافیک؛ ۲۱ جنجال قالیباف در ۱۸ سال

اینفوگرافیک؛ مردان هشتم تیر...

پیشنهاد سردبیر
زندگی