يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ 14 July 2024
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۳
کد خبر: ۷۶۵۵۷

جزئیات اجرای پول جدید ایرانی اعلام شد

جزئیات اجرای پول جدید ایرانی اعلام شد
رییس هیات مدیره شورای هماهنگی و همکاری فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور با اشاره به اجرای آزمایشی «ریال دیجیتال» کیش گفت: به دنبال استفاده حداکثری از این طرح برای رونق بازار در کیش هستیم.

 «رحمان سادات نجفی» با بیان اینکه به دنبال امضای یک تفاهم نامه با بانک‌های عامل برا اجرای هرچه بهتر این طرح در جزیره کیش هستیم، اظهار کرد: بانک‌ ملت و تجارت که عنوان بانک‌های عامل این طرح معرفی شدند در بازار جزیره کیش نیز بسیار فعال هستند و می‌توانند این ظرفیت را در دستگاه‌های کارت خوان خود تعریف کنند.

ایرنا نوشت: وی همچنین با انتقاد از تعریف نشدن جزییات طرح آزمایشی ریال دیجیتال در کیش، بیان کرد: هنوز جزییات این طرح مشخص نیست که امیدواریم طی هفته‌های آینده توضیحات کاملی از نحوه اجرای آن ارائه شود.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با ابراز امیدواری به تاثیر مثبت ریال دیجیتال در اقتصادی جزیره، افزود: ریال دیجیتال می‌تواند با شارژ اعتباری حساب گردشگران، در رونق بازار کیش نقش آفرینی کند.

وی گفت: نقطه قوت این طرح، اجرای آزمایشی آن در جزیره کیش است و ما امیدواریم پس از موفقیت آن، ارز ریال دیجیتال در تمامی کشور اجرایی شود.

وی همچنین کنسرسیوم گردشگری کیش را یک ظرفیت کم نظیر برای بهره مندی از فرصت‌های ایجاد شده دانست و ادامه داد: جوامع صنفی و فعالین اقتصادی کیش می‌توانند در قالب این کنسرسیوم تفاهم نامه‌هایی برای توسعه گردشگری و افزایش تراز اقتصادی منطقه امضا کنند؛ ما از هر فرصتی برای توسعه منطقه حمایت می‌کنیم.

منبع:ایرنا

 

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی