دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ 17 June 2024
شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰
کد خبر: ۷۴۹۲۳

چرا اجازه کاندیداتوری به یک کاندیدای زن داده نشد؟

چرا اجازه کاندیداتوری به یک کاندیدای زن داده نشد؟
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که تا ساعت ۱۳ امروز -شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳- در مجموع ۱۲ نفر برای داوطلبی نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کردند که از این تعداد ۸ نفر دارای مدرک دکترا و چهار نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور ظهر شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ در جریان سومین روز ثبت نام از داوطلبان نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور گفت: از ساعت ۸ صبح امروز تاکنون تعداد ۱۲ داوطلب به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند که از این تعداد ۳ نفر ثبت‌نام کردند.

وی از ثبت نام قطعی سید احمد رسولی نژاد، مسعود پزشکیان و سیدوحید حقانیان تا ساعت ۱۳ امروز خبر داد و عنوان کرد: از مجموع ۱۲ نفری که تاکنون برای انتخابات ریاست جمهورر داوطلب نامزدی شده‌اند، ۸ نفر دارای مدرک دکترا و ۴ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین با بیان اینکه از صبح امروز یک نفر از بانوان جهت ثبت‌نام به وزارت کشور مراجعه کرد که شرایط لازم را دارا نبود، اظهار کرد: فرآیند نام‌نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری امروز تا ساعت ۱۸ ادامه دارد و دوشنبه نیز آخرین مهلت ثبت‌نام از داوطلبان خواهد بود. 

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی