دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ 17 June 2024
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۳
کد خبر: ۷۵۲۷۸

اولین خرید فصل جدید پرسپولیس مشخص شد

اولین خرید فصل جدید پرسپولیس مشخص شد
 پیش بینی می‌شود اولین خرید پرسپولیس در فصل جدید یک مهاجم باشد. مهاجمی که پیش‌تر در پرسپولیس آقای گل لیگ برتر شد و چند فصلی در خارج از کشور توپ می‌زد.

اولین خرید پرسپولیس در فصل جدید کسی نیست جز علی علیپور. بازیکنی که ژیل ویسنته اعلام کرد که قراردادش از سوی باشگاه تمدید نخواهد شد.

روزنامه آبولا می‌گوید؛ چند باشگاه به دنبال جذب این مهاجم ۲۸ ساله ‏ایرانی هستند و بازیکن آزاد بودن علیپور شانس او را برای پیدا کردن ‏تیم بیشتر کرده است. این روزنامه می‌گوید احتمال باقی ماندن او در ‏فوتبال پرتغال و پیوستن به باشگاهی پرتغالی بالا است. 

علیپور دو فصل پیش به ژیل ویسنته پیوست ولی مصدومیت‌های ‏متعدد اجازه نداد او در این تیم به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت ‏بدرخشد. به خصوص مصدومیت تاندون آشیل پای چپ که علیپور در ‏فوریه ۲۰۲۳ با آن مواجه شد و او را ۹ ماه از میادین دور کرد. ‏

باشگاه پرسپولیس پیش از این هم به دنبال جذب علی علیپور بود اما قرارداد این بازیکن با باشگاه ژیل ویسنته مانع از حضورش در اردوی سرخ‌ها شد. یکی از انگیزه‌های حضور علی علیپور در تیم پرسپولیس بازگشت به اردوی تیم ملی است و این همان اتفاقی است که پیشتر برای محمد محبی هم رخ داده بود. این بازیکن بعد از حضور قرضی در تیم استقلال بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد. حضور باشگاه پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا هم می‌تواند بهانه قانع کننده ای برای بازگشت علی علیپور به تیم پرسپولیس باشد.

منبع:خبر ورزشی

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی