دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ 17 June 2024
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴
کد خبر: ۷۵۴۹۴

زاکانی: استفاده از امکانات شهرداری خط قرمزم است

زاکانی: استفاده از امکانات شهرداری خط قرمزم است
شهردار پایتخت با بیان اینکه خط قرمز بنده استفاده از امکانات شهرداری به هر طریقی برای نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری و به طریق اولی برای بنده است، گفت: البته تشویق برای حضور مردم پای صندوق‌های رای باید به طور کامل انجام شود.

در پی اعلام اسامی نامزد‌های احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری، علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران در جمع تعدادی از مدیران تاکید کرد: استفاده از امکانات شهرداری و بیت‌المال برای تبلیغ هر نامزدی و به‌طریق اولی برای بنده خط قرمز ما است و جهت‌گیری مصرف ظرفیت شهرداری به نفع هر نامزدی و بدتر از همه خودم به هیچ وجه نباید اتفاق بیفتد. انتظار این است که از این مساله صیانت شود و از اینکه ظرفیت‌هایی که خلق می‌شود برای افراد و نامزد‌ها چه بنده و چه کس دیگری استفاده شود پرهیز شود البته برای خودم سخت‌تر می‌گیرم.

وی با بیان اینکه تشویق برای حضور مردم پای صندوق‌های رای باید به طور کامل انجام شود، تصریح کرد: به هیچ عنوان نباید مسیر خدمت‌رسانی به شهروندان و امور شهرداری در جریان رقابت‌های انتخاباتی آسیب بخوردو تحت تأثیر قرار بگیرد. بهترین خدمت را باید در اعیاد پیش‌رو داشته باشیم و برای برگزاری باشکوه اعیاد قربان و غدیر و همچنین مراسم چهلمین روز شهادت شهید جمهور از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

منبع:تسنیم

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی