يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ 14 July 2024
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۲
کد خبر: ۷۵۷۴۱
بهروز جلالی، شاعر:

حال محمدعلی بهمنی رو به بهبود است

حال محمدعلی بهمنی رو به بهبود است
 یک شاعر با اعلام اینکه محمدعلی بهمنی در ساعات صبحگاهی ۲۳ خرداد راه رفته است، گفت: این غزل‌سرای پیشکسوت امروز توانست مقداری صحبت کند و چند قدم راه برود.

بهروز جلالی درباره آخرین وضعیت سلامتی محمدعلی بهمنی شاعر و غزل‌سرا توضیح داد: حال بهمنی از روز گذشته روبه بهبود و نسبت به قبل بهتر است. بهمنی امروز صبح راه رفت و تکلمش برگشته است. پزشکان گفتند اگر روند بهبود او به این شکل پیش برود، مسائل با دارو قابل درمان است و در غیر این صورت باید عمل جراحی انجام شود.

این شاعر با اشاره به اقدامات احمد امیرخلیلی برای تسهیل گذر روز‌های دشوار ادامه داد: امیرخلیلی در خط مقدم شاعرانی است که روند درمان را پیگیری می‌کند. باید توجه داشت برای سلامت بهمنی بهتر است که ملاقات نداشته باشد. امیدوارم بقیه اقشار که می‌توانند به نوعی در حوزه‌های دیگر هم مشارکتی داشته باشند، وارد شوند. سزاوار است مدیران و مسئولان توجه بیشتری به این مساله داشته باشند.

او با ارائه پیشنهاد برای توجه بیشتر مدیران فرهنگی به غزل‌سرای پیشکسوت، گفت: دلجویی مدیران فرهنگی خیلی کمک می‌کند البته خیلی از مسئولان با خانواده و اطرافیان ارتباط گرفتند. تاکید می‌کنم خانواده این خواسته را ندارد و الزاما نیاز‌های مالی مطرح نیست؛ بلکه وظیفه ما در حوزه فرهنگ این است.

منبع:ایرنا

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی