يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ 14 July 2024
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۵
کد خبر: ۷۵۸۸۹

پیکر ۲ مفقودی سیل چالوس پیدا شد/ جستجو برای نفر سوم

پیکر ۲ مفقودی سیل چالوس پیدا شد/ جستجو برای نفر سوم
پیکر ۲ مفقودی سیل چالوس پیدا شد.

 فرماندار چالوس گفت: با تلاش امدادگران جسد دختر ۲۰ ساله و پسر بچه ۱۰ ساله از زیر گل و لای خارج شد.

‌محمد شریفی فرماندار چالوس در ساری اظهار داشت: پیکر دختر ۲۰ ساله‌ای که گرفتار سیلاب پنجشنبه شب گذشته در رستوران دربند جاده چالوس شده بود از زیر گل و لای خارج شد.

وی ادامه داد: دقایقی قبل نیز پیکر دومین مفقودی سیل جاده چالوس که پسر بچه ۱۰ ساله است، با تلاش هلال احمر و نیروهای امداد و نجات پیدا شد.

شریفی افزود: از مفقودی دیگر سیل جاده چالوس، فعلاً هیچ اطلاعی در دست نیست و گروه‌های جستجو و نجات برای پیدا کردن مفقودین در حال جستجو هستند.

فرماندار چالوس بیان کرد: ستاد بحران شهرستان تشکیل شده و نیروهای راهور، سپاه، نیروی انتظامی، راهداری، هلال احمر و دستگاه‌های مرتبط مشغول به کارند تا جاده پاکسازی و بازگشایی شود.

وی افزود: با همکاری نهادها و هلال احمر تاکنون ۷ خودرو از بستر رودخانه بیرون کشیده شده و همه دستگاه‌های مرتبط و خدمات رسان به مردم از ساعت اولیه پای کارند.

فرماندار چالوس اعلام کرد: مسئولیت فرماندهی میدانی در ستاد بحران با رئیس راهداری شهرستان است و بقیه سازمان‌ها و نهادها برای زودتر به نتیجه رسیدن با راهداری هماهنگ باشند.

وی تاکید کرد: تردد اورژانسی در جاده کندوان با هماهنگی راهور انجام می‌شود اما عبور و مرور به صورت عام نباید انجام شود ‌تا جاده پاکسازی و ایمن سازی شود .

شریفی با تاکید بر اینکه برای اینکه اتفاقات تلخی رخ ندهد عملیات ایمن‌سازی جاده را انجام می‌دهیم، اعلام کرد: ایمن سازی جاده مهمترین مسئله برای ما است و با توجه به سیل گیر بودن منطقه مهم‌ترین موضوع و مسئله که در بحث سیل مطرح است بحث آبخیزداری است که در این خصوص از دستگاه‌های ذی‌ربط درخواست داریم برای تامین بودجه آبخیزداری اقدام کنند تا با هر بارشی شاهد اتفاقات ناگوار و تلخ نباشیم.

سیلاب ۲۴ خرداد ماه جاری در محور کندوان و مسیل منتهی به رودخانه چالوس در محدوده رستوران دربند اتفاق افتاده بود.

منبع:تسنیم

برچسب ها:
ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی