يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ 14 July 2024
سه‌شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴
کد خبر: ۷۶۴۵۷

راز حملات ۴ جانبه به پزشکیان در مناظره چهارم

راز حملات ۴ جانبه به پزشکیان در مناظره چهارم
یک چهره سیاسی نوشت: حضور پورمحمدی‌ در کل‌ مناظرات سبب شده است تا مسعودپزشکیان کمتر در معرض حمله نامزدهای چهارگانه قرار گیرد. هرچند حملات امشب آنها به‌ او، نشان از رشد آرای وی در نظرسنجی‌های معتبر دارد و اعتراف ضمنی نامزدهای رقیب بود به شکست.

 غلامعلی دهقان، فعال سیاسی در یادداشتی نوشت؛

*مناظره‌ چهارم نامزدهای ریاست‌جمهوری‌ با محوریت سیاست خارجی اما در عمل مناظره‌ درباره همه چیز هم برگزار شد.

*در این مناظره، قالیباف نسبت به مناظرات قبلی روبه‌جلو حرکت کرد تا شاید همچنان بختی برای انتخاب نهایی اصولگرایان داشته باشد.

*اما پدیده امشب‌ مصطفی پورمحمدی بود. صریح‌الهجه و شجاع در بیان ناگفته‌های پرونده موسوم به کرسنت. پورمحمدی با طرح این‌ نکته که سعید جلیلی باعث کشدار شدن قضیه کرسنت و ضرر به بیت‌المال شده است، یادآور انتقاد جدی ولایتی در مناظره‌ سال۱۳۹۲ بود.

*در آن مناظره، ولایتی جلیلی را مورد حمله قرار داد که چرا در قضیه هسته‌ای فقط به دنبال وعظ و خطابه در مذاکرات بوده است و سبب کشدار شدن قضیه هسته‌ای‌ شده‌ و راه‌حلی نداشته است.

*حضور پورمحمدی‌ در کل‌ مناظرات سبب شده است تا مسعودپزشکیان کمتر در معرض حمله نامزدهای چهارگانه قرار گیرد. هرچند حملات امشب آنها به‌ او، نشان از رشد آرای وی در نظرسنجی‌های معتبر دارد و اعتراف ضمنی نامزدهای رقیب بود به شکست.

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی