سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ 23 July 2024
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶
کد خبر: ۷۶۵۲۹

بازداشت نفر هشتم پرونده فساد در فوتبال به اتهام کلاهبرداری

بازداشت نفر هشتم پرونده فساد در فوتبال به اتهام کلاهبرداری
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد تاکنون هشت نفر در پرونده فساد در باشگاه مس رفسنجان بازداشت شده‌اند که از این تعداد چهار نفر با قرار تأمین آزاد شده‌اند و چهار نفر در بازداشت هستند.

 اصغر جهانگیری سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال مرتبط با باشگاه مس رفسنجان اظهار داشت: دستگاه قضایی به محض دریافت گزارش درباره هر موضوعی ورود جدی دارد و در هر موردی که گزارش و جریانی به‌صورت خاص از بخش‌های مختلف واصل شود در دستور کار قرار می‌گیرد.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد: درباره پرونده باشگاه مس رفسنجان تاکنون هشت نفر بازداشت شده‌اند که از این تعداد چهار نفر با قرار تأمین آزاد شده‌اند و چهار نفر در بازداشت هستند.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: یکی از افرادی که به‌نوعی با ادعای نفوذ در کمیته داوران مبادرت به اخذ سکه کرده بود، احضار و به اتهام کلاهبرداری روز یکشنبه سوم تیر ماه بازداشت شد. عمده اتهامات افراد بازداشت شده تحصیل مال نامشروع است و در وقت قانونی اطلاع‌رسانی انجام می‌شود. این افراد شامل رئیس کمیته داوران و مدیرعامل وقت باشگاه و رئیس اسبق کمیته نقل‌وانتقال بازیکنان و دو گزارشگر ورزشی و ... بودند.

منبع:تسنیم

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها
پیشنهاد سردبیر
زندگی