يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ 14 July 2024
جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۸
کد خبر: ۷۷۱۰۸

سخنگوی دولت: ترجیح دادم حساب کاربری‌ام در شبکه ایکس شخصی بماند

سخنگوی دولت: ترجیح دادم حساب کاربری‌ام در شبکه ایکس شخصی بماند
سخنگوی دولت گفت: بنده استعفا نداده‌ام اما برای اینکه می‌خواستم در حساب‌های شخصی موضع‌گیری شخصی داشته باشم و برای اینکه سوءبرداشت نشود ترجیح دادم حسابم شخصی بماند.

علی بهادری جهرمی با حضور در مسجد النبی نارمک درباره خداحافظی در آخرین جلسه هیات دولت و پاک کردن سمت خود در حساب شبکه ایکس گفت: بنده استعفا نداده‌ام اما برای اینکه می‌خواستم در حساب‌های شخصی موضع‌گیری شخصی داشته باشم و برای اینکه سوءبرداشت نشود ترجیح دادم حساب شخصی بماند.

وی تاکید کرد: بنده استعفا نداده‌ام همکاران رسانه‌ای به من در جلسه هیات دولت عنوان کردند دلمان برای شما تنگ می‌شود من هم گفتم دل من هم برای شما تنگ می‌شود، طبیعتا هر زمان که دولت تمام شود بنده سخنگوی دولت نیستم.

سخنگوی دولت در مورد پیش‌بینی خود از میزان مشارکت گفت: برخی از مردم و حضور مردم بدشان می‌آید و از مشارکت مردم عصبانی می‌شوند و خوششان نمی‌آید که مردم انتخاب کنند.

وی ادامه داد: ما علاقه داریم مردم انتخاب کنند و هر کسی هم که مردم انتخاب کنند را دوست داریم. زمانی ممکن است کسی که بنده در برگه رای می‌نویسم از صندوق خارج نشود اما هر آن کسی را که مردم می‌نویسند دوست دارم چون مردم انتخاب کرده‌اند.

بهادری جهرمی بیان داشت: وقتی مشارکت مردم را می‌بینیم خوشحال می‌شویم، امیدواریم بیش از این مشارکت کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از رییس جمهور آینده می‌خواهیم قدر این مردم را بداند، همه باید قدر این مردم را بدانیم که در سختی‌ها هم پشت مسئولین هستند.

سخنگوی دولت گفت: در تشییع شهید رییسی دیدیم که مردم میلیونی حضور داشتند ما از این مردم خجالت می‌کشیم مردم مطالبات اقتصادی داشته‌اند و هنوز کل عقب‌ماندگی‌های گذشته جبران نشده، شهید رییسی هم می‌دانست که به صورت کامل و صد درصدی نتوانسته عقب‌ماندگی دهه گذشته را جبران کند ولی مردم پای کار بوده‌اند و باید عاشقانه به مردم خدمت کرد.

وی یادآور شد: هرکسی از صندوق بیرون بیاید امیداوارم همانگونه عاشقانه به مردم خدمت کند.

منبع:ایلنا

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی