دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ 15 July 2024
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
کد خبر: ۷۵۸۵۴

پورمحمدی‌: درباره بزرگی کوروش و خدمات او تردید ندارم

پورمحمدی‌: درباره بزرگی کوروش و خدمات او تردید ندارم
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بر اساس مطالعاتم، شکوه و عظمت ایران باستان را خوب احساس کرده‌ام و ایران باستان را بخشی از هویت ایرانیان می‌دانم.درباره بزرگی کوروش و خدمات او به حوزه تمدنی ایران تردید ندارم.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره تاریخ تمدن ایران و ایران باستان، گفت: بر اساس مطالعاتم، شکوه و عظمت ایران باستان را خوب احساس کرده‌ام.

وی افزود: درباره بزرگی کوروش و خدمات او به حوزه تمدنی ایران تردید ندارم. مرحوم علامه طباطبایی فیلسوف و مفسر برجسته تاریخ معاصر و آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع بزرگوار تقلید و مفسر بزرگ قرآن و ابوالکلام آزاد مفسر هندی معتقدند ذوالقرنین که در قرآن مجید از او به خوبی و بزرگی یاد شده است، همان کوروش است.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ایران باستان را بخشی از هویت ایرانیان می‌دانم، هویتی که با حضور اسلام عزیز به اوج شکوه و جلال خود رسید، باید به این پیشنیه تاریخی و هویتی افتخار کنیم.

منبع:مهر

ارسال نظر
  • تازه‌ها
  • پربازدیدها

علی اکبر صالحی بیشترین شانس را دارد؛ او تنها کسی است که موفق به کسب مجوز مذاکره با امریکا شده / اعتماد مقامات ارشد و حاکمیت به او / به دلیل چهره فرا حزبی صالحی، مجلس به او رای اعتماد خواهد داد / صالحی بن بست در مذاکرات برجام را شکست

چرا روسای جمهور آمریکا ترور می‌شوند؟

یزد در مسیر کابل شدن؟!

نسخه تاریخی برای درمان ایران؛ این کهن‌درخت، راهی جز اصلاحات ندارد

‏سناریوهای ۱۵ تیر

اینفوگرافیک؛ همه مخالفان پزشکیان

اینفوگرافیک؛ آن‌ها که به پزشکیان گفتند آری

پیام مهم سیدمحمد خاتمی: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریت همصدا شدم| اینک اما فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه‌ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود| به دکتر پزشکیان رای خواهم داد

بازی زیرپوستی پورمحمدی؛ مرد مرموز مناظرات، فرشته نجات قالیباف و عامل اجماع جبهه انقلاب 

ما در زمان قاجار خیلی بدبخت بودیم؟!

تحلیل محتوای سومین مناظره انتخاباتی

ثابتی راست می‌گوید یا زنگنه؟

داستان منصوب شدن امیر جدید القاعده در یمن

چرا آدم‌ها ساعت‌ها در صف غذا می‌ایستند؟

پیشنهاد سردبیر
زندگی